خانه / مشاوره طلاق / مشاوره طلاق در دوران عقد

مشاوره طلاق در دوران عقد

مشاوره طلاق در دوران عقد

مشاوره طلاق در دوران عقد :امروزه آمار طلاق و جدایی در دوران عقد بسیار بالا رفته است. عوامل و دلایل مختلفی مس تواند سبب طلاق در دوران نامزدی شود.

اما یکی از اصلی ترین دلایل طلاق زود هنگام انتخاب های اشتباه است.متاسفانه دختر و پسر و حتی خانواده های آن ها پیش از ازدواج از مشاوره قبل ازدواج استفاد نکرده و از نکات و موارد مهم انتخاب همسر اینده و شروع زندگی مشترک اطلاعی ندارند و این عدم آگاهی باعث طلاق  پس از ازدواج می شود.

در این خصوص شما می توانید با یک مشاوره خانواده صحبت کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاوره طلاق در دوران عقد
مشاوره طلاق در دوران عقد

اشتباه انتخاب همسر اینده یکی از مهمترین مسئله ای است که برای شروع زندگی مشترک باید به آن توجه کنیم.روانشناسان بر این عقیده هستند که پیش از ازدواج باید زمانی حداقل 6 ماه برای شناخت یک دیگر اختصاص دهند.در این زمان باید تمامی رفتارها و خصوصیات ریز و درشت طرف مقابل را بررسی کنند و با خصوصیات شخصیتی و درونی خود مطابقت بدهند.

برای دریافت مشاوره طلاق با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

دلایل انتخاب اشتباه

 1_بسیاری ز جوان ها به دلیل فرتار از باید ها و نباید های خانه و خانواده ، مسائل اقتصادی و مالی ، بالا رفتن سن ،و …. دست به انتخاب اشتباه می زنند.

2_بسیاری از  جوان ها توانایی رسیدن به آرزو ها و خواسته هایشان را در خودشان نمی بینند و با انتخابی اشتباه به اولین خاستگاری که می آید جواب مثبت می دهند.

3_ برخی از جوانان به دلیل آشنایی از گذشته با همدیگر در خانواده ها و فامیل ها و یا دانشگاه ها احساس می کی کنند که برای هم دیگر مناسب هستند و بدون توجه به معیار ها و نکات مشاوره ای ازدواج می کنند.

بسیاری از این دلایل می تواند سبب انتخاب اشتباه و در نهایت جدایی زود هنگام شود.

برای دریافت مشاوره تلفنی طلاق می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد