خانه / مشاوره خانواده / مشاوره طلاق در تهران

مشاوره طلاق در تهران

مشاوره طلاق در تهران

مشاوره طلاق در تهران :امروزه به دلایل متعددی آمار طلاق بسیار بالا رفته است.متاسفانه بسیاری ازین دلایل را می توان با کمی صبوری و با رعایت نکات مشاوره ای حل کرد و می توان به زندگی مشترک ادامه داد.البته بسیاری از زوجین نظر به طلاق می گیرند از نظر ذهنی نمی توانند به طور کامل تصمیم درست بر ادامه زندگی مشترک و بهبود زندگی مشترک خود بگیرند.

در این مواقع بهتر است قبل از هر تصمیمی با یک مشاور صحبت کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کند.برای دریافت مشاوره های لازم با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره طلاق در تهران

چرا باید زندگی زناشویی را نجات داد؟

آمار طلاق همیمشه وخیم و رو به افزایش است شانس منجر شدن ازدواج اول به طلاق در یک دوره ی چهل ساله حدود67%است. نیمی از طلاق ها در هفت سال اول ازدواج صورت می گیرد.

مشاوره تلفنی طلاق در تهران

برخی مطالعات نشان می دهد که آمار طلاق همیشه آن قدر بالاست که ایجاب می کند مردان و زنان متاهل حتی آنان که اکنون از روابط خود راضی و خشنودند همواره باید مراقب و درحال تلاش برای حفظ و ادامه ی آن باشند.یکی از دلایل تلخی که ریشه ی ازدواج را می خشکاند آن است که هیچ یک از طرفین پی به ارزش آن نمی برد تا ان که کار از کار می گذرد.

بعد از آن که کاغذ جدایی امضا و اثارت خانه تقسیم شد و دو طرف به منازل جدیدی نقل مکان کردند ان گاه متوجه می شوند که با از دست دادن دیگر چه چیزهای دیگری را هم از دست داده اند در اکثر ازدواج ها زوجین به جای احترام و پرورش یکدیگر که در هر ازدواجی به شدت لازم است – دست پیش بینی ها و پیش داوری ها نامناسب و نادرسست می زنند.برخی فکر می کنند که متارکه کردن افسردگی ناشی از پایان یک ازدواج نامناسب و ملال آور چندان اهمیتی ندارد.

شاید هم فکر کنند که طلاق دادن و طلاق گرفتن به مد روز تبدیل شده است.اما مدارک و شواهد محکمی وجود دارد دال بر این که این پیامدها چقدر می تواند برای افراد درگیر زیان آور باشد.

بسیاری از زندگی های مشترک به راحتی به طلاق و جدایی ختم می شود.شاید با کمی صبر و تغیر روند و شیوه ی زندگی بشود از این کار جلو گیری کرد. شما برای نظری بهتر در این مورد می توانید با مشاوره طلاق در این زمینه صحبت کنید.

شما از سراسر کشور می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد