خانه / مشاوره طلاق / مشاوره طلاق توافقی رایگان

مشاوره طلاق توافقی رایگان

مشاوره طلاق توافقی رایگان

مشاوره طلاق توافقی رایگان متاسفانه بررسی های جدید نشان می دهد که آمار طلاق در کشور بسیار بالا رفته است به گونه ای که می توان گفت از هر 4 ازدواج یکی از آنها به طلاق منجر می شود.

در بین این آمار مشاوره طلاق توافقی بسیار دیده می شود و این امر نشان می دهد که افراد بسیاری این روش را برای پایان دادن به مشکلات خود می دانند.

متاسفانه زوجین برای رسیدگی به مشاوره مشکلات زناشویی و زندگی خود به نوعی دیر اقدام می نمایند . آمار ها نشان می دهد اکثر طلاق ها در سنین 22 تا 38  سالگی صورت می گیرد.

این امر بیان کننده این مسئله است که زوجین نمی توانند از زندگی نوپای خود به درستی مراقبت کنند و  بهتر است اطرافیان به ویژه والدین در سال های ابتدایی زندگی به آنها کمک کرده و سعی نمایند با راهنمایی خود از به وجود آمدن مشکلات برای آنها جلوگیری نمایند.

تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی

متاسفانه باور غلطی که در افراد وجود دارد این است که اکثرا سعی می نمایند مشکلات را خودشان به تنهایی حل نمایند . اینکه افراد دارای افکار متفاوت می باشند امری کاملا طبیعی است.

اما اگر نتوانند افکار خود را با یکدیگر هماهنگ نمایند و تصمیم مناسبی بگیرند ممکن است بدلیل اختلاف نظر دچار مشکل شوند.

اگر از همان ابتدا نتوانند مشکلات خود را حل نمایند ممکن است ، مسائل کوچکی که در ابتدا به نظر نمی آیند زمینه ساز ایجاد مشکلات بزرگتر شده و همین امر باعث فروپاشی زندگی آنها شوند.ضمین مسئله هاست که باعث شده است افراد طلاق توافقی را برای حلال مشکلات خود بدانند.

نکته ای که قابل ذکر می باشد زوجین می بایست برای طلاق توافقی درباره مسائلی مانند مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، جهیزیه و حضانت به توافق برسند  پیشنهاد می شود قبل از اینکه به فکر طلاق بیفتند سعی نمایند مشکلاتشان را با هم فکری حل نمایند یا اگر نمی توانند این مشکلات را به تنهایی حل نمایند از مشاوره های خانواده استفاده نمایند .

برای دریافت مشاوره خانواده با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد