خانه / مشاوره جنسی / مشاوره ضد بارداری

مشاوره ضد بارداری

مشاوره ضد بارداری

مشاوره ضد بارداری روابط زناشوئی و مسائل مربوط به آن همواره یکی از مهمترین دغدغه های زوجین می باشد که البته این مسئله نیز نباید ناگفته بماند که این امر در زندگی بسیار تاثیر گذار بوده و بدون شک می تواند باعث بهبود و آسیب دیدن زندگی مشترک شود.

یکی از مهمترین اموری که زوجین باید به آن توجه داشته باشند مسئله بارداری می باشد که باید کاملا به صورت علمی با آن برخورد شود.

روش های متعدد و مختلفی برای جلوگیری از بارداری وجود دارد که قبل از استفاده از هرکدام می بایست زوجین مطمئن شوند که به سلامتشان آسیبی نخواهد زد و عوارضی نخواهد داشت.برای مثال چند نمونه از این روش ها را برای شما عنوان خواهیم کرد.

برای دریافت مشاوره جنسی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

روش های جلوگیری از بارداری به صورت طبیعی:در این روش زوجین باید از برقراری رابطه در دوره های که زمان اوج باروری زن است پرهیز کرده و یا روش هایی را به کار بگیرند تا به وسیله آن از برقراری ارتباط صرف نظر کنند.

جلوگیری از بارداری در زمان بعد از نزدیکی زوجین:درصورتی که زوجین قبل از نزدیکی برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری نکرده باشند می بایست پس از برقراری رابطه از قرصهای زد بارداری اضطرارذی استفاده نمایند.

جلوگیری از بارداری به وسیله ی قرص:رایج ترین روش برای جلوگیری از بارداری استفاده از قرص هی زد بارداری می باشد،این قرص ها تخمک گذاری را با هورمون پروژسترون و استروژن کنترل و مهار می کنند.البته می بایست قبل از استفاده از این قرص ها با پزشک مشورت کنید.

البته روش های دیگری نیز وجود دارد که بهتر است قبل از استفاده از آن اطلاعات لازم را بدست آوید تا باعث بروز عوارض یا بخط افتادن سلامتیتان نشود.برای این امر می توانید به راحتی از مشاوره ضد بارداری استفاده نمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد