خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره شکست در ازدواج

مشاوره شکست در ازدواج

مشاوره شکست در ازدواج

مشاوره شکست در ازدواج امروزه متاسفانه بسیاری از ازدواج های ما به دلایل مختلف قبل ازدواج و عدم آگاهی از شروع یک زندگی مشترک و زنگی زناشویی به طلاق ختم می شود.بسیاری از عومل در این اتفاق شریک هستند و در بعضی از مواد تنها ختر و پسر مقصر نیستند .

اما بسیاری از این عواملی که در این اتفاق دخیل هستند مانند ایجاد شک که در مقالات قبل به آن اشاره کردیم،مشکلات مالی،دخالت های خانواده پسر و دختر در زندگی مشترک آن ها ،عدم شناخت کافی از قبل ازدواج، کم رنگ شدن عشق به وسیله هنجارها و نا هنجاری های زندگی ،رواج فرهنگ و طرز فکر غربی در بین افراد جوان.

برای دریافت مشاوره خانواده با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

عدم آگاهی کامل در مود زندگی و مسائل زناشویی و موارد بسیاری که سبب رخ دادن این اتفاق می شود.
اما به هر دلیلی بعد از جدایی مشکلات روحی و اجتماعی زیادی برای پسر و دختر ایجاد می شود.در جامعه ما بعد از طلاق خانم ها بیشتر دچار مشکلات روحی و درگیری ذهنی می شوند و گاهی ممکن است در اجتماع خو را به عنوان یه انسان بازنده تلقی کنند.طلاق ممکن است در یک باده زمانی زندگیتان را تغییر دهد و شما را دچار اضطراب ها و استرس های بسیاری کند.در این دوره ممکن است شما بسیار غصه بخورید.این واقعه بسیار طبیعی است .انسان دارای احساس است و به هر چیزی که وابسته بوده و آن را از دست بدهد نسبت به علاقه ای که به او داشته ضربه روحی می خورد.

مشاوره ناموفق بودن ازدواج 

اما آیا طلاق پایان راه است ؟
خیر.شما باید به آینده فکر کنید.به خود زمان بدهید و احساست خود را نسبت به شکست قبلی کم کنید.سعی کنید به مرور زمان به ازدواج قبل فکر نکید.راه های مختلفی را امتحان کنید برای اطلاع از این راها می توانید با مشاوره روانشناسی مالیم گروه تماس بگرید.
بیشتر به خو.دتان زمان بدهید.

برای ادامه زندگیتان برنامه ریزی کنید و یک هدف مشخص را تعیین کنید.باز هم به این موضوع اشاره می کنیم که ممکن است تا مدت ها فشر های روحی و عصبی زیادی به شما وارد شده باشد ،حتی بهد از برنامه ریزی و هدف گذاری برای آینده گاهی فکر این شکست به ذهنتان برگردد.سعی کنید به مورد های دیگر برای ازدواج فکر کنید اما مدتی به خود زمان بدهید تا ازدوجئ قبل را فراموش کنید.
نکاتی که در مورد رهایی از مشکلات بعد از طلاق است بسیار زیاد است و در یک مقاله به طوره کامل نمی شود مشاوره دقیق را ارائه داد.اگر دچار مشکل روحی بعد از شکست در ازدواج هستید حتما با یک مشاوره گفعت و گو کنید و مشکلات خود را بیان کنید تا با بررسی آن به مرور زمان با نکات ارائه شده مشکل شما حل شود.
برای تماس با مشاوره خانوادگی رایگان تلفنی مالیم گروه در تمامی ساعات می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد