خانه / مشاوره خانواده / مشاوره شك همسر

مشاوره شك همسر

مشاوره شك همسر

مشاوره شك همسر زندگی مشترک زناشویی بر اساس دو محوز اصلی اعتماد و احترام باید بنا شود. شک در زندگی همه وجود دارد. اما گاهی وقتا شک به اندازه ای می رسد که ممکن است زندگی مشترک را تا مرز جدایی برساند.
یک زندگی خوب و موفق همیشه باید اعتماد و احترام در آن حکم فرما باشد و شک عامل اصلی از بین رفتن این دو محور اصلی زندگی مشترک است و عشق و محبت را از زندگی زناشویی دور میکند.

برای دریافت مشاوره خانواده با مشاورین مالیم تماس حاصل فرمایید.
تمامی انسان نسبت به چیز هایی که دوست دارند یک احساس مالکیت در آن ها بوجود می آید و در عین حال که بسیار عاشق هم هستند ممکن است ترس از دست دادن در آن ها ایجاد شود که اصلی ترین عامل شک است.

هرگاه در زندگیتان به همسر خود شک پیدا کردید و حس می کنید که دلایل شک شما درست است هیچگاه عجولانه تصمیم گیری نکنید و این موضوع را اصولی حل و رفع کنید.چرا که با برخورد اشتباه و زننده ممکن است احترام زناشویی از بین برود و زندگی مشترک شما را دچار درگیری های زیادی بکند.
اگر به یک موضوعی شک کردید و دلایل شکتان واضح و روشن است در ابتدا تحقیق و. بررسی کنید اگر شکتان درست بود با همسرتان به گفت و گو بپردازید و مسئله را با او مطرح کنید و اگر به این نتیجه رسیدید که شکتان اشتباه بوده باید بر روی تفکر خود کار کنید تا این موضوع را به طور کامل فراموش کنید چرا که اگر بطور کامل فراموش نکنید همین می تواند بستر شک های بعدی را فراهم کند.
مسائل زیادی وجود دارد که می توانید با انجام ان از ایجاد شک جلوگیری کنید و اگر در زندگیتان شک به به وجود آمد به توانید آن را به طور کامل و دقیق کنترل کنید.
همچنین برای مشاوره رفع شک می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد