خانه / مشاوره خانواده / مشاوره زناشویی در تبریز

مشاوره زناشویی در تبریز

مشاوره زناشویی در تبریز

مشاوره زناشویی در تبریزحس ما در مورد جایگاه مان در این جهان تا حدی زیادی بستگی به نقش هایی دارد که بازی می کنیم ما همسر فرزند والد و کارمند یا کارفرما هستیم از دیدگاه ازدواجعملکرد ما در مورد خودمان و در خصوص همسرمان می تواند یا به غنی سازی مفهوم زندگی و هماهنگی بین ما کمک کند و یا آن که این رابطه را پرتنش سازد زندگی زناشویی شما می تواند از غنای بیشتری برخوردار باشد.

برای دریافت مشاوره زناشویی تلفنی  با ما تماس حاصل  فرمایید

مشاوره زناشویی در تبریز

 

برای مشاوره حل مشکلات زناشویی کلیک کنید.

به شرط آن که توقعات شما از یکدیگر به نقطه ی تشابه برسد ما در اینجا در مورد مواردی به صورت سطحی میپردازیم که به چه شکل ظزف ها را چه کسی بشورد حرف نمیزنیم بلکه در مورد احساسات عمیق تری در خصوص توقعات متقابل بین شما و همسرتان سخن می گوییم.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های لازم در زمینه زندگی زناشویی با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس گرفته و بصورت غیر حضوری از سراسر کشور مشاوره های لازم خود را دریافت کنید.

مشاوره زناشویی تلفنی رایگان در تبریز

داشتن دیدگاهای مشابه در مورد والد بودن و تربیت فرزندان و ارزش هایی که که در نظر دارید به کودکان خود منتقل کنیدو ان گاه به مفهوم زندگی زناشویی کمک می کند .

همچنین سوال هایی درباره ی نحوه ی بخورد و تعامل با والدین و خواهران و برادران می تواند بسیار سودمند باشد(آیا شما آن ها را بخشی از خانواده ی خود می دانید یا معتقدید که باید مثل غریبه ها فاصله با آ« ها را حفظ کرد؟)

حتی سوال در مورد مفهوم حرفه وشغل نیز به تعمیق وابستگی شما و همسرتان کمک شایانی می کند هیچ یک از موارد فوق به این نیست که شما و همسرتان کمک شایانی می کند هیچ یک از موارد تفاهم و تشابه فلسفی یا معنوی داشته باشد.منتظر ادامه ی مطالب ما باشید و در صورت مشاوره تماس حاصل فرمایید

نکات مشاوره ای بسیار زیادی برای گرم کردن روابط زناشویی وجود دارد. شما عزیزان می توانید با مشاوره تلفنی خانواده مالیم گروه تماس گرفته و موضوعات مورد نظر خود را مطرح کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد