خانه / مشاوره خانواده / مشاوره زناشویی آنلاین

مشاوره زناشویی آنلاین

مشاوره زناشویی آنلاین

مشاوره زناشویی آنلاین در این قسمت فنون متعددی برای کشف رویاهای پنهان ابتدا بدون تمرکز روی زندگی زناشویی تان اراعه شده است در زیر 6مورد از اختلاف های نوع بمبست تشریح شده است انها رو خوب ببینید و مطالعه کنید و سعی کنید دریابید که در ضمیر شریک زندگی تان چه خواسته هایی فرصت بروز نیافته اند.

برای دریافت مشاوره مشکلات زناشویی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

برای مثال داستان کوتاهی از خود بسازید و موضوع و نوع ارزوی شوهرتان را درون آن قرار دهید سپس شوهر همین کار را در مورد همسر خود انجام دهد بدانید که فرض بر آن است که از این موضع نیاید پایین بیایید و تسلیم شوید وسعی کنید بفهمید که این خاوسته از کدام بخش از گذشته شما سر چشمه می گیرد.

مشاوره زناشویی آنلاین
مشاوره زناشویی آنلاین

فکر کردن درباره ی ارزوهای دیگران شاید بتواند درهای درون شما بگشاید و راه را برای رهایی آن عقده ها همواره بسازد این تمرینی است که میشود گفت کم ترین درصد خطایی را داده و هیچ پاسخ غلط و صحبیح را ندارد برای شروع در این جا ایده هایی پیشنهاد شده اند موارد متعلق به زوجین دیگر را در صفحات بعد خواهید دید سعی کنید تا قبل از آن که موفق به کشف مورد خود نشده اید مورد زوجین دیگر را نخوانید اگر تمیرن خود را به درستی انجام دهید بهره ی فراوانی خواهید برد.

مشاوره زناشویی آنلاین رایگان

برای مثال اولین زوج شوهر:من خیلی بزرگ شدم که در آن همگی عشق مباحثه داشتند و فرهنگ جر و بحث همه روزه رایج بود پدرمهمیشه سوالی را مطرح می کرد و مرا به چالش می طلبید و آن گاه موضعی متضاد با من می گرفت.

دیگر از این کار خوشمان آمده بود لیکن در این مسابقه یا مجادله و احساسی شدن ممنوع بود به محض آن که یکی از طرفین احساساتی می شد بحث مختومه اعلام می شد چون در خانواده ی ما کنترل احساسات به شدت توصیه شده بود لذا این واژه در قاموس من وجود ندارد رویای من قوی بودن است از دیدگاه من احساساتی بودن ضعف محسوب میشه ؟به نظر شما چی؟ برا نظرات و پیشنهادات و مشاوره بدون درنگ تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد