خانه / مشاوره خانواده / مشاوره زناشویی آنلاین رایگان

مشاوره زناشویی آنلاین رایگان

مشاوره زناشویی آنلاین رایگان

مشاوره زناشویی آنلاین رایگان و اینکه در پایان قرن بیستم،پدر یا مارد کودکان کم سن و سال بودن مشکل است و در عین حال،هیچ چیز هم از آن ساده تر نیست.در جهاننی که اوضاع و احوال روز به روز ناگوارتر و رقابت جویانه تر می شود،ما باید از عهده ی نیازهای خود بر آییم.

برای دریافت مشاوره مشکلات زناشویی با ما تماس بگیرید.

برنامه های مختلفی برای خانواده و قواعد جدید را سر و سامان بدهیم و بی وقفه نیازها و خواسته های خودمان را با نیازها و خواسته های کودکانمان هماهنگ کنیم.ما همواره درگیر شمار بسیاری از گرفتاری های اجتماعی و شخصی هستیم که عدم موفقیت کودکان،فقط یکی از این گرفتاری هاست.

مشاوره زناشویی آنلاین رایگان
مشاوره زناشویی آنلاین رایگان

در زمانی که رقابت برای دستیابی به مؤسساتی مانند مهد کودک ها،مدارس،مدارس،کالج ها و در نهایت مشاغل سخت تر می شوند که رفتار آینده کودک،فرصت های زندگی او و استعداد ها و رضایت خاطر وی درهمان سنین کودکی و به وسیله ما تعیین می شود و ففشارها برا ما آغاز می شوند.

البته خواسته ی ما این است که کوکانمان پیشرفت کنند و بی تردید میل داریم این کار به طرزی صحیح انجام شود.این برای ما مسؤلیتی سنگین به حساب می آید و تحمل کردن آن به خصوص انجام موفقیت آن،برایمان دشوار است.به موازات عدم موفقیت برخی کودکان در طرف دیگر طیف پیشرفت گروهی از ویولونیست های نابغه ی ده ساله شناگران بین المللی شانزده ساله را که در اوج شکوفایی اند.

مشاوره زناشویی تلفنی آنلاین رایگان

نو ستاره های تنیس را که پر اراده اند و نوابغ ریاضی پنج ساله را میبینیم و به ما گفته می شود به کمک روش های صحیح یادگیری،کودکان را می توان در هر زمینه به عرش اعلا رساند.

بدین ترتیب وقتی که کودکان ما در پایان دوران مدرسه ی ابتدایی،در هیچ زمینه ای استعداد قابل توجهی از خود بروز نمی دهند،بدون شک تصور میکنیم که در انجام وظیفه ی خود درباره ی کشف و بهره برداری از استعداد آنان کوتاهی کرده ایم.چنین شرمندگی و گناهی ممکن است سنگین و کشنده باشد.

مادر یک ژیمناست کوچولوی سه ساله،تنها پس از چهار هفته حضور یافتن او در کلاس،متوجه شد که پیشرفت کار دخترش رضایت بخش نیست.مادر،بدون آنکه روحیه ی شاد دخترش را در نظر بگیرد،میگفت:

((اگر او استعداد ندارد،نمی خواهم وقت خودم را تلف کنم و او را به اینجا آورم.))انتقال کودکان از کلاسی به کلاس دیگر یا تغییر فعالیت آخر هفته از جایی به جای دیگر،به منظور پیدا کردن جایی که آنان در آنجا از دیگران پیشی بگیرند،نه تنها به زمان نیاز دارد.

بلکه مستلزم هزینه ی زیاد نیز هست.میان اینکه کودک هیچ کاری نکند و هر کاری را انجام دهد،وجه تمایز اقتصادی و اجتماعی فراوانی وجود دارد.در حالی که بسیاری از کودکان واقعا کمتر از حد انتظار ظاهر می شوند و برای کشف استعداد های نهفته ای که به رشد اعتماد به نفس و بزرگ منشی آنان کمک میکند.  

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *