خانه / مشاوره خانواده / مشاوره روانشناسی شبانه روزی

مشاوره روانشناسی شبانه روزی

مشاوره روانشناسی شبانه روزی

مشاوره روانشناسی شبانه روزی : روانشناسی پیست ؟ چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم ؟ چطور بفهمم که به روانشناس نیاز دارم ؟

اکثر مردم توجه ای به در مان ذهن خود ندارند.امروزه به دلیل مشکلات زیاد زندگی ذهن بسیاری از مردم درگیری های زیادی دارد، بعضی ازین مشکلات از دوران گذشته بوده و بعد از گذشت زمان بروز داده شده و یا مشکلات اقتصادی ، خانوادگی ، اجتماعی باعث شده بر ذهن افراد تاثیر منفی بگذارد از نظر روحی روانی مشکلات فراوانی برایشان ایجاد می شود. مشکلاتی روحی که در زندگی شخصی و اجتماعی آن ها نیز تاثیر میگذارد.

در این موارد سریعا باید با یک روانشناس صحبت کنیم ،مشکلاتمان را با او در میان بگذاریم.گاهی ائقات صحبت کردن در مورد مسائل و مشکلات زندگی با یک فردی که قابل اعتماد باشد و بتواند از نظر روحی ما را ارام کند می تواند در روحیه ما تاثیر مثبتی بگذارد.

مشاوره روانشناسی شبانه روزی در تهران

اما آن فرد باید با علم و آگاهی کامل راهنمایی های لازم را بدهد. در این مواقع مراجعه به یک روانشناس و یا مشاور می تواند بسیار موثر باشد.اما متاسفانه بسیاری از مردم از مراجعه حضوری به مشاوره روانشناس اجتناب می کنند و در مناطق از کشور قرار دارند که نمی توانند حضوری با یک مشاوره روانشناس خوب صحبت کنند و یا به دلیل بالا بودن هزینه مراجعه حضوری نمی توانند این کار را انجام دهندو باید بگوییم مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی این زمینه را برای هم وطنانمان فراهم کرده تا راحت تر و با هزینه ی کمتر در مکان با مشاوره روانشناسی صحبت کنند.

برای دریافت مشاوره روانشناسی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.مشاوره  روانشناسی مالیم گروه با در اختیار داشتن مشاوران متخصص در زمینه مشاوره روانشناسی کودک ، روانشناسی خانواده ، روانشناسی ازدواج و .. می تواند در کنار شما باشد.

شما می توانید برای ارتباط با مشاوره روانشناسی تلفنی از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید و برای تماس از طریق موبایل و یا از خارج از کشور می توانید از پیکج مشاوره ای مالیم گروه استفاده کنید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد