خانه / مشاوره روانشناسی / مشاوره روانشناسی در شیراز

مشاوره روانشناسی در شیراز

مشاوره روانشناسی در شیراز

مشاوره روانشناسی در شیراز و اینکه مشاوره افسردگی در کودکان برای دریافت اطلاعات در رابطه همین موضوع می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره و روانشناسی در شیراز اول مشاوره تماس بگیرید تا شمارا در رابط مشکلات خود راهنمایی کنند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

شاید این مشکل، مشکل خیلی از خانواده های ایرانی باشد افسردگی در کودکان منشا از مشکلات و اثر پذیری انها در مشاوره خانواده دارد که می تواند آثار جبران ناپذیری را هم به دنبال داشته باشد.

ما در اینجا به کمک شما می آییم و با مطالب خود سعی بر این داریم که شمارا از این مسائل آگاه کنیم.قبل از اینکه راجب درمان حرف بزنیم باید بدانیم چه کودکانی در معرض افسردگی هستند و یا اینکه نشانه های افسردگی در کودکان به چه صورت می باشد.

مشاوره روانشناسی در شیراز تلفنی

1.خانواده:امر مهم و ضروری در تربیت فرزندان خانواده به شمار می آید ممکن است فرزند در خانواده ای باشد که پدر ترک خانه کرده است و مادر وظیفه خرج و مخارج را دارد و از نظر تربیتی کمتر از بقیه هم سن و سالان خود مورد توجه قرار میگیرد.

ممکن است فرزند شما گوشه گیر شود بازی نکند از ورود به جمعی که افراد زیادی هستند مثل مجالس عروسی خود داری کند و مقاومت کند

فرزندان شادی و امید خانواده هستند نباید از انها غافل شد

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

2.فرزند شما خشونت زیادی در بازی کردن با وسایل اسباب بازی خود به کار می برد: این ناشی از دیدن و تجربه کردن خوشنت در خانه است در مقاله ای خارجی نوشته بودند که والدین امر محبت و در آغوش گرفتن را زشت و ناپسند می دانند در حالی از خوشنت بار ها بارها در مقابل فرزندان استفاده میکنند بنابراین اینکه فرزندی مهر و محبت را بلد نباید به روابط خانواده برمیگردد.

3.کودکتان را نترسانید:ممکن است فرزند دلبند شما کمی بازیگوش باشد برای تنبیه کردنش هرگز اورا نترسنانید رد اتاق تاریم حبس نکنید دست و پایش را نبندید با زبان ارام و جدی با او صحبت کنید.تا بتواند حرف شمارا بفهمد

ما در مشاوره و روانشناسی شیراز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.با در تماس باشد.

مشاوره روانشناسی در اصفهان

مشاوره روانشناسی در کرج

مشاوره روانشناسی در اردبیل

مشاوره روانشناسی رایگان

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد