خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره روانشناسی برای ازدواج

مشاوره روانشناسی برای ازدواج

مشاوره روانشناسی برای ازدواج

مشاوره روانشناسی برای ازدواج با چه هدفی صورت می گیرد؟ اساس مشاوره روانشناسی برای ازدواج چیست؟ در این نوشته چند راهکار برای خانم ها تحت عنوان مشاوره روانشناسی برای ازدواج بیان کردیم.

 

چند نکته برای انتخاب درست همسر آینده

1.زبان بدن خود را مدیریت کنید

اگر با مردی (خواستگار) قرار ملاقات در بیرون گذاشتید ابتدا کمی صبر کنید تا متوجه اوضاع کلی بدنتان شوید.گاهی سیستم اعصاب شما باعث می شود که شانه هایتان را سفت کنید یا دست های خود را در هم قلاب کنید.

در این مواقع زن ها به قدری درگیر خود می شوند که زنانگی خود را به معرض نمایش بگذارند زیرا مردها عاشق زنانگی جنس مخالف می شوند.باید دست های خود را نرم کنید،شانه های خود را رها کنید و پشت خود را صاف نگه دارید.در این زمان متوجه نزدیک شدن او می شوید.

مشاوره روانشناسی برای ازدواج
مشاوره روانشناسی برای ازدواج

2.مداوم به جلو نگاه نکنید

در زمان قرار ملاقات های حضوری اکثر خانم درگیر یکسری افکار مشابه می شوند نظیر آیا او به من علاقه دارد؟آیا کیس مناسبی برای ازدواج است؟ تمرکز و فکر کردن به آینده علاوه بر از بین بردن لذت لحظات حال،باعث می شود شخصیت مردی که در کنار شماست را به درستی نشناسید و با مهم ترین بخش او یعنی قلبش نتوانید ارتباط برقرار کنید.

3.از تظاهر دوری کنید

باید بدانید که حقیقت بهترین چیز است.به جای پنهان کاری سعی کنید حقایق شخصیت خود را به او بگویید البته این بدان معنا نیست که در جلسه اول همه حقایق را به او بگویید بلکه از بازگو کردن حقایقی که احساس می کنید نظر اورا نسبت به شما عوض می کند خودداری نکنید.سعی نکنید تحت هر شرایطی نظری موافق با نظر او بیان کنید.بدانید او باید شما را بخاطر آن چیزی که هستید دوست بدارد.

4.فرصت کافی به طرف مقابل دهید

اگر در شوهر خود نواقصی را مشاهده کردید به او فرصت دهید.بسیار اتفاق افتاده است که در اوایل آشنایی مرد اصلا برای زن قابل تحمل نبود ولی با گذشت زمان لحظه ای بدون شوهر خود نمی تواند زندگی کند.

شاید طرف مقابل در برخورد اول مورد مناسب و جذابی برای شما نباشد ولی به مرور زمان و در طی جلسات بعدی حقایق بیشتری از او را کشف کنید.

برای دریافت مشاوره ازدواج با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد