خانه / اخبار / مشاوره روانشناسی ازدواج

مشاوره روانشناسی ازدواج

مشاوره روانشناسی ازدواج

مشاوره روانشناسی ازدواج به چه معنا می باشد و ما در خیلی از مسایل مختلف یبرایمان پیش امده است که توانایی تصمیم گیری درست و شفاف را نداریم و در این حالت است که برای بدست اوردن صحیح ترین پاسخ نزد مشاور میرویم.

امروز با افزایش امار طلاق در کشورمان و البته اماری که نشان دهنده این موضوع است که بیشترین امار طلاق در همان سال های آغازین ازدواج و زندگی مشرک می باشد تمایل زوجین برای مشاوره قبل از ازدواج بیشتر شده است.

مشاوره

باید در نظر داشته باشیم که امر ازدواج یک موضوع است که در این حال که در انجام آن بایستی سرعت بخشید اما در نگاهی دیگر بایستی به این موضوع به صورت خیلی واضح و بررسی دقیق جهات این امر بپردازیم.

مشاوره روانشناسی ازدواج انلاین

برای بررسی موضوع ازدواج که این روزه ها تصمیم گیری بر آن بسیار سخت شده است شما می توانید با مشاوران مرکز مالیم تماس حاصل فرمایید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت می باشد بدون پیش شماره

متاسفانه خیلی از افرادی که در مناطق محروم هستند دسترسی به مراکز مشاوره ندارند خیلی برایشان سخت می باشد تا با یک مشاوره صحبت کنند این مرکز برای شما عزیزان که دسترسی به مراکز مشاوره ندارید خدمات مشاوره روانشناسی انلاین را ارایه می دهد.

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج به شما این کمک را می کند تا شما به توانید درک بهتری را از همدیگر داشته باشید و یک مشاوره به شما این کمک را می کند تا مسیر پیش روتان برایتان روشن تر شوید.

یک مشاور نمیتواند طی یک و دو ساعت اعلام کند که دختری و سری مناسب هم هستند یا نیستند.یک مشاور فقط جهات یک موضوع را برای شما روشن می کند و تصمیم گیری اصلی پای طرفین می باشد.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت می باشد بدون پیش شماره

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد