خانه / مشاوره جنسی / مشاوره روابط نامشروع

مشاوره روابط نامشروع

مشاوره روابط نامشروع

مشاوره روابط نامشروع :مشاوره در مورد روابط نامشروع و مشاوره رابطه دوستی ، روابط نامشروع در جامعه و مذهب ما هیچ جایگاه عقلانی ندارد.اما متاسفانه فرهنگ سازی در این زمینه خیلی کم صورت گرفته و در فیلم های ساخته شده در کشور های غربی این کار را بدون مشکل و کاری عادی و اجتماعی جلوه می دهند و ذهن جوان های ما به سمت اشتباهی سوق پیدا می کند.

روابط نا مشروع به هر دلیلی ممکن است انجام شود اما به هر علتی هم انجام این کار بی شک اشتباه و خطاست.

اگر در زندگی زناشویی مرد یا زن به هر علتی این اشباه را انجام دهند در ابتدا خودشان از لحاظ روحی و عاطفی دچار مشکل می شوند و گرمی زندگیشان از بین میرود و رو به نابودی می رود و این اشتباه به فرزندان و آینده آن ها صدمه می زند.

برای مشاوره رابطه دختر و پسر و نکات مهم در این مورد با مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

تاثیر روابط نامشروع در زندگی فرزندان

چه بخواهیم چه نخواهیم فرزندان در زندگی ما نقش اصلی را دارند و اگر رفتار زن و شوهر با هم نا درست باشد و محبت بینشان حکم فرمغا نباشد و از هم فاصله بگیرند بر روی شخصیت و احساسات فرزندان تاثیر بسزایی دارد.در روابط نامشروع در قبل از ازدواج هم باید اشاره کنیم تمام کسانی که این کار را انجام می دهند دچار استرس و اضطراب شدیدی می شوند و این استرس ها در زندگی شخصی و خانوادگی آن ها بسیار تاثیر گذار است.

به طور وهاض و مختصر بع پیامد های روابط نامشروع اشاره می کنیم.مهم ترین پیامد آن در جامعه مذهبی ما می توان گفت:انسان غرق در شهوت می شود . کرامت انسانی خود را ازدست می دهد.استرس و اضطراب بسیار زیادی گریبان گیر شخص می شود و آرامش روانی آن از بین می رود و عذاب وجدان و حس خیانت به خود و خانواده خود او را کاملا از لحاظ ذهنی دچار مشکل می کند.اگر این کار را چند بار قبل از ازدواج انجام دهد باعث می شود که حس تنوع طلبی پیدا کند و پس از ازدواج دچار مشکلات زیادی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پیامد های روابط نامشروع با مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد