خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره روابط زناشویی 

مشاوره روابط زناشویی 

مشاوره روابط زناشویی 

مشاوره روابط زناشویی و  مشکلات روابط زناشویی از جمله مشکلات جدی در زندگی زناشویی است که برای حل آن نیاز به یک مشاوره و راهکار خوب و با کیفیت دارید.

حال به بررسی مشکلات جنسی می پردازیم که نیاز به مشاوره و بررسی تخصصی دارد.

اکثر زوج های جوان یا به بیان دیگر عروس و دامادهایی که مدت خیلی کوتاه از ازدواج آن ها می گذرد در مورد مسائل جنسی به مشکل مواجع می شوند.علت اصلی ایجاد این مشکلات تجربه و دانش کم است و این عوامل سبب می شود روابط جنسی شما با تهدید جدی روبه رو شود و به دنبال با مشکلات زیادی مواجه می شوید.

در اکثر اوقات مشکلات جنسی از سوی زوج های جوان جدی گرفته نمی شود یا از بیان آن ها به یکدیگر یا نزد یک مشاوره خانواده خودداری می کند.

مشاوره زناشویی تلفنی

افراد برای یک بیماری مثل سرماخوردگی کوچک نزد پزشک می روند ولی در مورد مسئله جدی مشکلات و مشاوره جنسی از رفتن نزد پزشک امتناع می کنند.زوج های جوان باید قبول کنند که در زمینه روابط جنسی با اطلاعات کم و مهارت ناکافی مواجه هستند و برای کسب توانمندی و آگاهی باید به مرکز مشاوره روابط زناشویی مراجعه کنند.

در برخی موارد مشکلات جنسی با گفت وگوی صادقانه وبدون حاشیه با همسر قابل حل است.در این موارد شما باید نیازها و خواسته های خود را به صورت شفاف و بدون کم و زیاد کردن با همسرتان درمیان بگذارید.در کنار این موارد شما می توانید با یم مشاور صادق و امین و البته متخصص مشورت کنید.

از مزیت های گفت وگو این است که شما از انتظارات و خواسته های طرف مقابل هم آگاه می شوید.به طور مثال شاید همسرتان در دوران عقد به دلیل بعضی شرایط خانوادگی تمایل به برقراری رابطه جنسی نداشته باشد ولی به شما تمایل و گرایش دارد.کسب این اطلاعات تنها از طریق گفت وگو صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد