خانه / مشاوره جنسی / مشاوره رابطه مقعدی

مشاوره رابطه مقعدی

مشاوره رابطه مقعدی

مشاوره رابطه مقعدی :در ابتدا باید به این موضوع بیان کنیم که رابطه جنسی از راه مقعد باعث بروز انواع بیماری و قارچ ها می شود و این را هم بدانید رابطه از مقعد برای بدن بسیار مضر است.اما بعضی از افراد در رابطه زناشویی تمایل زیادی به رابطه از راه مقعد دارند.

ما در این مقاله به طور خلاصه در زمینه مشاوره روابط زناشويي وچگونگی انجام درست رابطه از مقعد و پیش گیری بیماری از رابطه جنسی از راه مقعد و بیماری ها و معایب رابطه از راه مقعد را به شما ارائه می دهیم.

بیماری ها و معایب رابطه از راه مقعد

به دلیل عصب هایی که در مقعد وجود دارد زمانی که برخورد جنسی انجام می گیرد حس شهوت همسر را بیشتر می کند و خیلی از مردها در این زمان اشتیاق زیادی به این روش رابطه زناشویی نشان می دهند اما اکثرا توجهی به پیش گیری و رابطه درست  رعایب نکات بهداشتی نمیکنند و معمولا در این زمان ها زنان هیچ لذتی نمی برند.

برای رابطه زناشویی درست و صحیح می توانید با مشاوره تلفنی روابط زناشویی تماس بگیرید.

چگونه از بیماری های ناشی از رابطه از راه مقعد پیشگیری کنیم؟

به دلیل که در دهانه و روده های حلقوی داخل مقعد باکتری های مختلفی وجود دارد و به این دلیل که بعد از رابطه از راه مقعد تمایل به رابطه معمولی از واژن دارند و از آنجایی که ترشحات داخلی واژن به راحتی پذیرای باکتری ها است میتواند بیماری هایی مانند قارچ واژن را برای زن در بر داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره جنسی  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد