خانه / مشاوره جنسی / مشاوره رابطه دوستی

مشاوره رابطه دوستی

مشاوره رابطه دوستی

مشاوره رابطه دوستی :دوستی ها معمولا از عوامل هیجان انگیز شروع می شوند یعنی شما کسی را می بینید و از او و ظاهرش خوشتان می آید و جذب وی می شوید و در چند جلسه می توان گفت که یک رابطه احساسی شروع می شود.

نکته مهم مشاوره رابطه دختر و پسر که در یک رابطه دوستی باید به آن توجه کرد این است که اول خود و نیاز های خود را بدانیم و بشناسیم و اینکه این آگاهی را داشته باشیم که شریک عاطفی شما قرار است کدام یک از چاله های زندگی شما را پرکند

و نکته مهم تر اگر کسی را بپسندید از مواردی که شما در شناخت از خود به آن رسیده اید یک مورد را نداشته باشد باید عقلانی و منطقی تصمیم بگیرید.

وقتی یک رابطه شروع می شود به مرحله شناخت می رسیم باید توجه داشته باشیم که ما در کشوری زندگی میکنیم که رابطه جنسی قبل از ازدواج تعریف نشده است به دلیل تربیت خانوادگی و فرهنگ جامعه این موضوع رعایت می شود.

نکات مهم رابطه دوستی

وقتی رابطه ای ادامه پیدا می کند معمولا طرف مقابل ک پسر باشد و از نظر سنی هم معمولا بزرگ تر از دختر است تقاضای رفع نیاز های خود را دارد و رابطه را به گونه ای جلو می برد که دختر را در تنگنا قرار می دهد یعنی دختر یا باید تن دهد و به عوارض آن در اینده دچار شود یا تن ندهد و کسی ک دوست دارد از دست دهد.

دخترانی که برای بار اول رابطه ای را شروع می کنند یعنی یک حس جدید را تجربه می کند پس بنابراین این دختران باید آگاهی لازم را از روابط خود داشته باشند.

باید بدانیم که رابطه جنسی قبل از ازدواج برای مردان هیچ مشکلی را ندارد و آن هم به خاطر مسائل فرهنگی است ک در بین مردان جا افتاده است.

دختران به این موضوع توجه کنند  که هرگز به خود نگویند که اگر این شخص نشد شخص دیگری نیست و تنها خواهند ماند.

این جمله جمله مخربی است و باعث می شود دختر تن به هر خواسته پسر بدهدو در مقابل اینک بگویند نفر بعدی شاید بهتر باشد هم  تفکر اشتباهی است.جز اینکه احساسات یک دختر تحت تاثیر روابط بی ثمر قرار میگیرد نیست.

این آگاهی را داشته باشند زوجین در هنگام دوستی یک دختر با مردش مانند یک پادشاه رفتار کند و مرد هم مانند یک ملکه با خانمش رفتار کند تا به  ازدواج ختم شوند و بعد از آن می بینند ک علاقه صد چندان بیشتر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره قبل ازدواج تلفني با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. سلام
    من و دوست پسرم با هم همكلاس هستيم.
    من ايشون رو دوست دارم و از رفتارهاى ايشون ميفهمم منو دوست دارن اما مشكلى كه دارن احساست رو بروز نميدن و برعكس روى بعضى از مسائل خيلى كوچك حساس و سختگير هستن بطورى كه الان اين مسائله خيلى جدى شده و ما تصميم گرفتيم دو هفته بهم فرصت بديم تا روى رفتارهاى هم فكر كنيم و مسلط شويم من از اون موضوع شديدا ناراحتم كه از دستش بدم ازتون راهنمايى ميخوام ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد