خانه / مشاوره روانشناسی / مشاوره در مورد شک به همسر

مشاوره در مورد شک به همسر

مشاوره در مورد شک به همسر

مشاوره در مورد شک به همسر :یکی از مرض هایی که سلامت جسمی و روحی را به چالش می کشد شک است و هر فردی که دچار شک های بی مورد شود زندگی خود و خانواده خود و حتی جامعه را به خطر می اندازد و فردی که شکاک است باید به سرعت تحت معالجه قرار بگیرید.

امروزه اکثر مشکلات خانوادگی و زناشویی از ایجاد شک شروع می شود.شک از مسائلی است که در زندگی هر فردی رخ می دهد اما فردی که به هر دلیلی به مسائل اطراف خود شکاک باشد هم خود و هم جامعه را دچاره مشکل می کند.
شک به هردلیلی ایجاد می شود و یکی از اصلی ترین مسائلی شک را به وجود می آورد حس مالکیت نسبت به آن فرد است و در این زمان فرد باید بداند که چگونه شک خود را کنترل کند.

برای مشاوره شک کلیک کنید.

اعتماد و احترام دو محور اصلی یک زندگی مشترک زناشویی موفق است.اکثر آقایان و خانم ها زمانی که حس دوست داشتن آن ها بیش از حد می شود و سطح توقع بالا میرود و نسبت به هم حس مالکیت دارند ،ترس از دست دادن آن فرد زمینه ساز برای ایجاد شک و این شک اعتماد و احترام را ازبین می برد و همین امر سبب بسیاری از جدایی ها می شود.
چند هشدار و نکات برای جلوگیری از ایجاد شک در زندگی مشترک.

نکات مهم در مورد رفع شک به همسر

مشاوره شك همسر شما باید به بسیاری از مسائل ریزی که مورد مهمی از نظر شما نیست دقت زیادی داشته باید .هیچگاه در مورد همسر خود فکر منفی نکنید و اگر بعضی از اتفاقات در زندگی شما ایجاد شده که ذهن شما را نسبت به همسرتان بدبین کرده است ، عجولانه تصمیم نگیرید و پیش داوری نکنید.هیچگاه اورا چک نکنید.

برای مثال هیچوقت کیف او را بازدید نکنید،صندوق پیام های شخصی همراه و یا ایمیل اورا چک نکنید و اگر متوجه موردی شده اید به صورت مستقیم با او در میان بگذارید.هیچگاه حرف ها و راز های همسرتان را جای دیگر بازگو نکنیدو مسائل بسیار دیگری که نسبت به موقعیت زندگی شما از طریق مشاور بررسی ومی شود و راهکارهایی در این مورد به شما داده می شود.

هرگاه دچار شک شدید ابتدا تحقیق کنید و بایک مشاوره براي رفع شك گفتو گو کنید و چنانچه به این نتیجه رسیدید که شک شما بی مورد است ، حتما با یک مشاوره روانشناسی تلفنی صحبت کنید و سعی کنی این حس شکاکی را از بین ببرید.

برای تماس با مشاوره خانواده مالیم گروه در همه ساعات از فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد