خانه / مشاوره جنسی / مشاوره خود ارضایی

مشاوره خود ارضایی

مشاوره خود ارضایی

مشاوره خود ارضایی :مسائل و معایبی که  در مورد مسائل جنسی گفته می شود از نظ علمی است و این را هم باید بدانیم هیچگاه این مسائل به طور دقیق و درست و کامل نیست ،چرا که علم همیشه در حال بروز رسانی است و هر روز اطلاعات جدیدی بدست می آیدو همچین می توانید برای آگاهی کامل از عوارض خود ارضایی با مشاوره عوارض خود ارضایی تماس حاصل فرمایید.

خود ارضائی باعث مشکلات جنسی و روحی فرد می شود و کنترل آن نیاز به کمک از مشاوره جنسی تمرین و آمادگی روحی و ذهنی دارد.

مشاوره ترک خود ارضایی

خود ارضائی در هر دو جنسیت آشکار است .در دوران کودکی ابتدا کودک برای شناخت اندام خود و حس کنجکاوی دست به این کار می زند.اما در سن نوجوانی و جوانی  زمانی که به سن بلوغ می رسند کم کم دچار فشار های روحی و جسمی از لحاظ نیاز جنسی می شوند و در صورت عدم به ارضا شدن هنگام خواب تخلیه می شوند.خود ارضائی برای مردان بعد از ازدواج هم صورت می گیرد. در بعضی موارد مردان برای تخلیه خود در مدت زمانی هفته های آخر بار داری، برای رفع نیاز های جنسی خود دست به این کار می زنند.

مشکلات روحی خود ارضایی

فرد بعد از خود ارضایی به حس پشیمانی می رسد و با خود می گوید که این اخرین بار است.اغلب فرد بعد این کار خود را یک آدم ضعیف و بی اراده می بیند و احساس می کند مانند دیگران نیست و دچار بی ماری شده است.خود ارضائی تنها شهوت شما را خالی می کند ولی حس لمسی و عاطفی در کار نیست و این باعث می شود که شما بعد خود ارضایی به آرامش روحی و جسمی نرسید و همین امر سبب می شود که فرد حس کند برای رسیدن به این ارامش باید این کار تکرار کند و اعتیاد به این کار باعث می شود که فرد دچار افسردگی شود.

درواقع مشکلات خود ارضائی ممکن است به زندگی فرد زیان برساند و باید برای رفع این مشکل به یک مشاور مراجعه کنید.

اگر فرد  به هردلیلی از رجوع به مشاوره خانواده و یا حتی مشاوره روانشناسی به صورت حضوری اجتناب می کند می تواند از طریق تلفن ثابت با مشاوره روانشناسی تلفنی مالیم گروه ارتباط برقرار کند و مشکل خود را به کمک مشاور جنسی حل کند.

درباره ی مشاوران مالیم

همچنین ببینید

قرص اورژانسی ضد بارداری

قرص اورژانسی ضد بارداری

قرص اورژانسی ضد بارداری قرص اورژانسی ضد بارداری با هدف پیشگیری از بارداری غیرمنتظره صورت …

یک دیدگاه

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست
    اندرکاران وبسایت به این خوبی
    سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *