خانه / اخبار / مشاوره خرید خدمت سربازی

مشاوره خرید خدمت سربازی

مشاوره خرید خدمت سربازی

مشاوره خرید خدمت سربازی در لایحه ارائه شده به مجلس از طرف دولت برای سال 97 مبلغ پیشنهادی برای سال 97 همان مبالغ سال 96 بود ولی نمایندگان مجلس آن را تا 2الی 3 برابر افزایش دادند.

این افزایش قیمت برای افرادی که دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم،دیپلم،لیسانس هستند 2 برابر و برای افرادی که دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا تخصصی رشته های قرار گرفته در شاخه علوم پزشکی و بالاتر هستند تا 3 برابر افزایش می یابد.البته این مصوبه برای سال 97 اجرا نمی شود.

در صورتی که مشمولان غایب خدمت سربازی با جعل سند و دسیسه کاری خلاف قانون انجام دهند مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند و مراجع ذی صلاح مطابق با قانون با آن ها برخورد می کند.

این قانون شامل کسانی می شود که مدت غیبت آن ها از خدمت سربازی به مدت بیش از 8 سال باشد.کسانی که تابعیت ایرانی گرفتند و مشمول این قانون هستند از سن 18 سالگی غیبت آن ها محاسبه می شود.

مشاوره خرید خدمت سربازی 97

مشمولان غایبی که ازدواج دائم کرده اند و حتی دارای فرزند هستند در پرداخت جریمه غیبت می توانند تخفیف بگیرند.این مقدار تخفیف برای مشمولان متاهل به میزان 5 درصد و برای مشمولانی که دارای فرزند هستند برای هر فرزند به میزان 5 درصد از مجموع کل جریمه کسر می شود.

براساس مقررات اولویت رسیدگی با مشمولانی است که در سامانه سازمان نظام وظیفه ثبت نام کرده اند و کسانی که درخواست خود را زودتر ثبت کنند در اولویت برای بهره بردن از تسهیلات تخفیف جریمه قرار می گیرند.

اگر مشمولان این قانون در حین گذراندن خدمت سربازی باشند پس از بررسی شرایط و طی کردن مراحل رسیدگی ترخیص می شوند.

مشمولان غایب در صورتی که نسبت به پرداخت جریمه خود به صورت نقدی یا اقساطی اقدام کنند می توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند.

فرزندان ایثارگران که مشمول ماده 45 قانون خدمت سربازی باشند در صورت عدم غیبت آن ها و انجام خدمت وظیفه عمومی پدر علاوه بر بهره مندی از امتیازات این ماده ،از 50 درصد تخفیف بهره مند می شوند.

مشمولانی که تحت سرپرستی سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی هستند از تخفیف 50 درصدی بهره مند می شوند.

اگر غیبت شما بیش از 8 سال باشد به میزان هرسال غیبت 10 درصد به مبلغ جریمه اضافه می شود و اگر مدت غیبت بیش از 6 ماه باشد یک سال محاسبه می شود.

قیمت خرید خدمت سربازی سال ۹۷

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت خرید خدمت سربازی سال 97 با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد