خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانوده در بروجرد

مشاوره خانوده در بروجرد

مشاوره خانوده در بروجرد

مشاوره خانواده در بروجرد : سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه این امکان را برای هم وطنان فراهم کرده که ا طریق تلفن ثابت میتوانند از سراسر کشور تماس گرفته و مشاوره های مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند.

امروزه مشکلات خانوادگی یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که جامعه با آن درگیر است و متاسفانه عدم آگاهی زوجین از و اعضای خانواده از حل مشکلات خانوادگی باعث تشدید شدن مشکل است و عواقب ناشی از آن باعث سرد شدن روابط خانوادگی و  بروز مشکلات دیگر بین اعضای خانواده می شود.

چگونه مشکلات خانوادگی را حل کنیم ؟

اختلافات زناشویی چه تاثیری در تربیت کودک می گذارد ؟

راه حل مشکلات زناشویی چیست ؟

چگونه مشکل روابط بین والدین با فرزند را حل کنیم ؟

بهترین راه حل برای مشکلات خانوادگی مراجعه به یک مشاوره خانواده است.

مشاوره خانوده در بروجرد
مشاوره خانوده در بروجرد

شما می توانید با مراجعه حضوری و یا تلفنی به مشاوره خانوده در مورد مشکلات خود صحبت کرده و بهترین راهنمایی را دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی می توانید از طریث تلفن ثابت با سامانه سراسری مشاوره تلفنی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

نکات هم برای حل مشکلات خانوادگی

در مورد حل مشکلات خانوادگی باید بدانیم که بحث ها را به مانی دیگر که عصبانی و خشمگین نیستیم و آرامش بیشتری داریم موکول کنیم.برای حل مشکلات خود شخصا اقدام کنیم،بدترین کاری که می توان در حل مشکلات خانوادگی انتخاب کرد بیان صحبت های قلبی خود به صورت غیر حضوری و پیامکی است.تقصیرات خود را بپذیرید و تقصیرات همه را به اندازه اشتباهش به پذیرید و با طرز فکر خود قضغائت نکنید.از الفاظ منفی استفاده نکنید و کسی را سرزنش نکنید.

برای دریافت مشاور و رانمایی هاس لازم در زمینه حل مشکلات خانوادگی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با سامانه  تلفنی مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد