خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان امروزه برخلاف وجود تغییرات فرهنگی وشیوه زندگی،هنوز هم اغلب افراد وخانواده ها در برخورد با مشکلات و مسائل زندگی توانایی ایستادگی ومقابله ندارند وهمین مسئله بعنوان نقطه ضعف آن ها شناخته می شود.

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان
مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

یادگیری فنون مختلف زندگی از قبیل حل کردن موانع کنترل خشم،مقاومت در برابر استرس،جسارت و قاطعیت،خویشتن شناسی،افزایش مهارت در زمینه تفکر خلاق ونقدکننده از ابزارهای مورد نیاز برای بدست آوردن یک زندگی زناشویی موفق است.

یادگیری این فنون فقط از طریق آموزش وتمرین صورت می گیرد.

یادگیری کامل این مهارت های زندگی و اصول مرتبط باعث کاهش مشکلات خانواده و آسیب های اجتماعی می شود وکانون گرم و صمیمی همراه با نشاط وشادابی به همراه دارد.
مالیم گروه دارای رزومه درخشان در زمینه خدمات مشاوره است.برای کسب خدمات مشاوره بهتر است با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

مشاوره تلفنی شبانه روزی

مالیم گروه ساعاتی را در طول شبانه روز مشخص کرده است که عزیزان می توانند با برقراری تماس تلفنی از خدمات مشاوره ای مالیم گروه به صورت رایگان بهره مند شوند.لازم به ذکر زمانی که در اختیار دارید محدود است چون سیل عظیمی از جمعیت در این ساعات شبانه روز تماس برقرار می کنند.
در عصر معاصر به دلیل مشکلاتی از قبیل ترافیک سنگین شهری،بزرگی وسعت شهر،مسیرهای طولانی،کمبود وقت و مسائل گوناگون بستر مراجعه حضوری مشاور فراهم نیست.در چنین اوقاتی از مشاوره خانواده به صورت تلفنی بهره مند می شوند.
بعضی از مشکلات به شکلی هستند که فرد توانایی فکر کردن در مورد آن ها را نیز ندارد در نتیجه بصورت حل نشده باقی می مانند وبه مرور زمان تبدیل به کوهی از مشکلات می شوند که فرد یا خانواده نسبت به حل آن ناتوان می شوند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

داشتن یک خانواده با محیطی گرم وصمیمی از جمله نیازهای هر انسان است که باید برای رسیدن به آن تلاش کند.
استفاده از خدمات مشاوره ای نیز یکی از راه های رسیدن به خانواده ای گرم وصمیمی است.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید

درباره ی مشاوران مالیم

2 دیدگاه

  1. سلام سوالات شخصی را میشه به ایمیلتون بدم که جواب بدین؟

  2. علی رضا مسعودی

    سپاس از زحمات مشاوره ای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *