خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان امروزه برخلاف وجود تغییرات فرهنگی وشیوه زندگی،هنوز هم اغلب افراد وخانواده ها در برخورد با مشکلات و مسائل زندگی توانایی ایستادگی ومقابله ندارند وهمین مسئله بعنوان نقطه ضعف آن ها شناخته می شود.

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان
مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

یادگیری فنون مختلف زندگی از قبیل حل کردن موانع کنترل خشم،مقاومت در برابر استرس،جسارت و قاطعیت،خویشتن شناسی،افزایش مهارت در زمینه تفکر خلاق ونقدکننده از ابزارهای مورد نیاز برای بدست آوردن یک زندگی زناشویی موفق است.

یادگیری این فنون فقط از طریق آموزش وتمرین صورت می گیرد.

یادگیری کامل این مهارت های زندگی و اصول مرتبط باعث کاهش مشکلات خانواده و آسیب های اجتماعی می شود وکانون گرم و صمیمی همراه با نشاط وشادابی به همراه دارد.
مالیم گروه دارای رزومه درخشان در زمینه خدمات مشاوره است.برای کسب خدمات مشاوره بهتر است با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

مشاوره تلفنی شبانه روزی

مالیم گروه ساعاتی را در طول شبانه روز مشخص کرده است که عزیزان می توانند با برقراری تماس تلفنی از خدمات مشاوره ای مالیم گروه به صورت رایگان بهره مند شوند.لازم به ذکر زمانی که در اختیار دارید محدود است چون سیل عظیمی از جمعیت در این ساعات شبانه روز تماس برقرار می کنند.
در عصر معاصر به دلیل مشکلاتی از قبیل ترافیک سنگین شهری،بزرگی وسعت شهر،مسیرهای طولانی،کمبود وقت و مسائل گوناگون بستر مراجعه حضوری مشاور فراهم نیست.در چنین اوقاتی از مشاوره خانواده به صورت تلفنی بهره مند می شوند.
بعضی از مشکلات به شکلی هستند که فرد توانایی فکر کردن در مورد آن ها را نیز ندارد در نتیجه بصورت حل نشده باقی می مانند وبه مرور زمان تبدیل به کوهی از مشکلات می شوند که فرد یا خانواده نسبت به حل آن ناتوان می شوند.

مشاوره خانواده تلفنی

بین انسان ها تفاوت و شباهت هایی وجود دارد چه از نظر ظاهری و چه از نظر اخلاقی. هر آدمی دارای شخصیتی است و دارای رفتار هایی مختص به خودش است. خانواده که تجمع تعدادی از انسان ها است با شخصیت های متفاوت، دارای اختلاف نظرات نیز هست. اعضای خانواده باید با هم روابط کلامی و احساسی قوی داشته باشند تا در هنگام برخورد با موانع زندگی با کمک هم آن ها را از سر راه بردارند اما گاهی این تفاوت ها مانع از داشتن خانواده ای آرام می شود. برای این که در خانواده به راحتی قابلیت حل اختلاف نظرات را داشته باشید لازم است که شما مهارت هایی مثل صبر و از خود گذشتگی را یاد داشته باشید. مشاور خانواده فردی است که به شما در این مسیر راهنمایی می کند. در ادامه در این باره بیش تر می خوانید.

مشاور خانواده چه نقشی در خانواده دارد

مشاوره خانواده یکی از انواع مشاوره ها است. این رشته از زیر شاخه های روانشناسی است و رشته ای تخصصی و نوین تلقی می شود. معمولا مشاوران خانواده دارای ویژگی هایی مثل تجربه ی فراوان، ارتباطات کلامی قوی و آگاهی کافی از مسائل روز دنیا را دارند. آن ها با توجه به این که دوره های مشاوره تحصیلی و مشاوره ازدواج را گذرانده اند در حل انواعی از مشکلات مثبت عمل خواهند کرد.

مشاوره خانواده

مرگ یکی از اعضای خانواده و یا تصادف های شدید که موجب آسیب های شدیدی می شود، جدایی عاطفی والدین و یا طلاق پدر و مادر، افسردگی و کم حرفی و یا گوشه گیری یکی از اعضای خانواده، اعتیاد به مواد مخدر و مواردی از این قبیل به کمک مشاور خانواده به موضوعی قابل حل تبدیل می شوند و باعث می شوند که خانواده ای دوباره به خانواده ای شاداب و پویا تبدیل شوند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

داشتن یک خانواده با محیطی گرم وصمیمی از جمله نیازهای هر انسان است که باید برای رسیدن به آن تلاش کند.
استفاده از خدمات مشاوره ای نیز یکی از راه های رسیدن به خانواده ای گرم وصمیمی است.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان درمان ، همچنین به عنوان زوج و خانواده درمانی ، ازدواج و خانواده درمانی ، سیستم های خانواده درمانی و مشاوره خانوادگی به شمار می رود ، شاخه ای از روان درمانی است که با خانواده ها و زوجین در روابط صمیمی کار می کند تا تغذیه و توسعه را پرورش دهند. این تمایل دارد که تغییر در شرایط سیستم تعامل بین اعضای خانواده را مشاهده کند. این روابط خانوادگی را به عنوان یک عامل مهم در سلامت روان تأکید می کند.

مدارس مختلف درمانی خانواده به طور کلی اعتقاد دارند که صرف نظر از منشأ مشکل و صرف نظر از اینکه مشتریان آن را یک مسئله “فردی” یا “خانوادگی” در نظر می گیرند، خانواده ها در راه حل ها اغلب به نفع مشتریان است. این مشارکت خانواده ها معمولا با مشارکت مستقیم آنها در جلسه درمان انجام می شود. بنابراین مهارت های درمانگر خانواده شامل توانایی نفوذ به مکالمات به نحوی است که توانایی ها، خرد، و حمایت از سیستم گسترده را تحریک می کند.

در سال های اولیه در این زمینه، بسیاری از پزشکان خانواده را به روش باریک و سنتی، معمولا از جمله والدین و کودکان تعریف کردند. همانطور که زمینه تکامل یافته است، مفهوم خانواده به طور وسیع تر از نظر نقش و حمایت های بلند مدت و روابط بین افرادی است که ممکن است یا نمی توانند با خون و ازدواج رابطه داشته باشند.

درباره ی مشاوران مالیم

2 دیدگاه

  1. سلام سوالات شخصی را میشه به ایمیلتون بدم که جواب بدین؟

  2. علی رضا مسعودی

    سپاس از زحمات مشاوره ای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد