خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده online

مشاوره خانواده online

مشاوره خانواده online

مشاوره خانواده online وقتی که زندگی زناشوی به تلخی می گراید زن و شوهر تنها کسانی نیستند که رنج می برند بچه ها نیز رنج می کشند.

در مطالعه ای که روی شصت و سه پیش دبستانی انجام دادم کودکانی که در محیط های آکنده از خصومت های زناشویی رشد کرده بودند.

در طول زمان سطح هورمون استرس آن ها نسبت به سایر بچه ها رشد کرده بودند در طول زمان سطح هورمون استرس آن ها نسبت به سایر بچه ها رشد کرده بودند.

برای دریافت مشاوره خانواده با مرکز تماس بگیرید

در طول زمان سطح هورمون استرس آن ها نسبت به سایر بچه ها رشد افزاینده ای نشان می داد نمی دانیم نمیدانیم که آثار این استرس در درازمدت روی سلامت انها چگونه خواهد بود است.

مشاوره خانواده در خوزستان

با برسی انها در پانزده سالگی دیدیم که نسبت به همسالان خود موارد بیشتری از فرار مدرسه اندوه انزوا و اختلالات رفتاری (بخصوص رفتارهای تهاجمی)از خود نشان دادند و نتایج و نمرات تحصیلی نازل تری داشتند یک پیام مهم این مطالعات آن است که:

عاقلانه نیست که فقط به خاطر بچه ها یک ازدواج بد را ادامه داد.

مشاوره خانواده online رایگان

روشن است که رشد بچه ها در محیط آکنده از خصومت والدین بسیار زیان باری است متار که ی صلح آمیز به مراتب بهتر از زندگی زناشویی در میدان جنگ است.

اما متاسفانه طلاق ها به ندرت صلح آمیزند.آن خصومت دو طرف والدین اغلب حتی پس از متارکه نیز ادامه می یابد به همین علت روزگار بچه های طلاق نیز مثل بچه های گرفتار در دعوا های خانوادگی است.

نتایج انقلابی یک تحقیق استثنایی

وقتی نجات زندگی زناشویی مطرح می شود همه افراد گروه درگیر می شوند اما علی رغم رضایت در زناشویی تعداد تحقیقات علمی معتبر انجام شده در حفظ ثبات و دوام آن بسیار ناچیز و اندک است.

وقتی که در سال 1972 برای اولین بار این کار نحقیقی را آغاز می کردم کارهای مثبت و علمی ارزشمند قبلی در این زمینه به تعداد انگشتان یک دست بود.منظورم از واژه ی مثبت آن گروه از نتایج تحقیقاتی بود که بتوان آن ها را با یافته های علمی در زمینه ی پزشکی هم سنگ قرار داد.

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین با مرکز تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد