خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده کرج

مشاوره خانواده کرج

مشاوره خانواده کرج

مشاوره خانواده کرج :مشاوره خانواده کرج به شما کمک می کند تا راهکار های مشکلات خود را بشناسید و همچنین استرس خود را مدیریت کنید و آن ها را رفع کنید.

شرایط زندگی با تکنولوژی و سخت تر شدن آن باعث شده تا افراد با فشار های روحی و روانی حاصل از این زندگی رو به رو شوند. زندگی پیچیده با شرایط غیر قابل تحمل، نیازمند گرفتن راهنمایی از مشاوره خانواده می باشد.

شما هر موضوعی را که مرتبط به خانواده و آسیب های روابط خانوادگی می شود را می توانید با مشاور خانواده کرج در میان بگذارید و مشاوره بگیرید اما موضوعاتی هستند که بسیاری از خانواده ها را دچار مشکل کرده و تقریبا جزء رایج ترین ترین مشکلات و سوالات در مراکز مشاور خانواده شده است، ما در این مقاله به مواردی از موضوعات رایج می پردازیم.

مشاوره خانواده در کرج

ازدواج و تشکیل خانواده یا مشاوره قبل از ازدواج

امروزه با افزایش روند طلاق و مشکلات زندگی، همه آگاهی دارند که باید قبل از ازدواج، به یک مشاوره خانواده مراجعه کنند. مشاوره خانواده کرج به شما کمک می کند تا مسائل و مشکلاتی که اغلب بعد از ازدواج رخ می دهد را بشناسید. اگر شما با این مشکلات آشنا نشوید، نمیتوانید آن ها را حل کنید و در بعضی مواقع حتی منجر به طلاق می شود.

مشاوره خانواده کرج به جوان هایی که قصد ازدواج با هم را دارند، کمک خواهد کرد که ویژگی و خصوصیت های همدیگر را به خوبی بشناسند و ملاک ازدواج را تنها بر پایه ی ظاهر افراد قرار ندهند. مشاوران خانواده به افرادی که قبل از ازدواج به آن ها مراجعه کردند، زندگی های ناموفق و زوج هایی که با مشکلات کوچک از هم جدا شدند را معرفی می کنند.

روانشناسان در مشاوره خانواده کرج با گرفتن آزمون روان شناختی و یا انواع مصاحبه می توانند به شما کمک کنند که از نظر روحی و روانی چقدر بهم نزدیک هستید، برای مثال یک فرد دورن گرا با یک فرد برون گرا نمی توانند با هم زندگی خوبی داشته باشند.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد