خانه / اخبار / مشاوره خانواده کرج تلفنی

مشاوره خانواده کرج تلفنی

مشاوره خانواده کرج تلفنی

مشاوره خانواده کرج تلفنی که خانواده جمعیست که تمام افراد در آن با بر خورد ها و رفتار خود بر یکدیگر تاثیر مستقیم دارند.مشاوره خانواده در اصل موضوع به تاثیر متاقبل افراد در خانواده می باشد و موضوع اصلی این بحث بر رشد و سلامت افراد خانواده است.

والدین و فرزندان تاثیر مستقیم بر زندگی یک دیگر دارند. سلامت روحی والدین و بر خورد خوب والدین با یکدیگر تاثیر مثبتی بر روی تربیت فرزندان دارد و فرزندان احساس امنیت و آرامش می کنند و در مقابل سلامت روحی . جسمی فرزندان و پیشرفت ان ها در زندگی باعث آرامش و رضایتمندی والدین می شود.

اما در هر خانواده ای اختلاف نظر در مورد مسائل شخصیتی ، رفتاری ، اعتقادی ، اجتماعی وجود دارد که باید با مدیریت درست والدین این اختلاف نظر ها به روند زندگی مثبت آن ها تاثیر نگذراد و فرزندان از خانواده فاصله نگیرند.

مشاوره خانواده تربیت کودکان

تربیت کودکان در ست بلوغ یکی از هزاران موضوعی است  که خانواده ها به آن توجه کامل دارند اما متاسفانه در بعضی از مواقع روند تربیت را اشتباه طی می کنند و در این هنگام باید با مشاوره کودکان در سن بلوغ صحبت کنند و راهنمایی ای درست را دریافت کنند. با آن از جمله مسائلی که باعث اختلاف نظر در بین فرزندان با خانواده می باشد مانند

رابطه با جنس مخالف ، طرز پوشش ، نوع تفریحات ، انتخاب رفیق و… است که عامل ایجاد مشکلات در خانواده می شود.

مشاوره خانواده کرج تلفنی در این زمان که معمولا فرزندان در دوره مدسه اختلاف نظراتی با والدین دارند و به دلیل رشد عقلی و جسمی احساسات نا متعارفی دارند که در آن زمان باید به طوره جدی توجهات خوب و برخورد های عاقلانه با فرزند انجام داده شود تا فرزند احساس دوری از خانواده را نکند و به سمت و سوی منفی کشیده نشود.

مشاوره تربیت کودکان در سن بلوغ

برای مثال فرزندان در دوره ی بلوغ احساسات و تفکرات منفی در ذهنشان ایجاد می شود و چون خانواده تنها عضو نزدیک به آن است ، توقعات بالایی از آن ها دارد.کودکان دختر معمولا در این دوره احساس تنهایی می کنند و مشکلات خانواده تاثیر مستقیم بر روند رشد ان ها دارد و احساس میکنند که کسی از اعضای خانواده به آن ها توجه نمیکد و ان ها را درک نمی کنند.

کودکان پسر نیز زمانی که وارد این سن می شوند احساس مرد بودن می کنند و تغیرات اخلاقی و شخصیتی در این دوره در ان ها شکل میگیرد.

بعضا میبینیم که کودکان در این دوره تمایل دارند بیشتر با دوستان خود بگذرانند.در این دوره نقش والدین مهمترین تاثیر را در تربیت فرزند دارد و تمامی برخورد ها رفتار های متقابلی به فرزندان می دهد.این خصوصیات تغییر شخصیتی در کودکان در همه مواقع یک نوع نیست اما این موضوع به طوره کلی و در اکثر موارد صدق می کند.

در این زمان شما سعی کنید با مطالعه و یا دریافت اطلاعات با یک مشاوره کودک صحبت کنید.

تاثیر مشاوره خانواده در زندگی

مشاوره خانواده بسیاری از موضوعات را در بر می گیرد.در دسته بندی های مشاوره خانواده می توان مشاوره زناشویی ، مشاوره کودک ، مشاوره ازدواج ، مشاوره قبل ازدواج ، مشاوره روانشناسی خانواده .مشاوره روانشناسی کودک ، مشاوره مشکلات زناشویی ، مشاوره طلاق و … را قرار دارد که هر کدام آن ها مشاوره و علم خود را دارد و در صورت نیاز باید مشاوره مربوطه صحبت کنید.

مشاوره خانواده کرج تلفنی برای بالا بردن طلاعات خود در زمینه ازدواج ، روابط زناشوی، شناخت درست همسر ، بر خورد با همسر ، حل مشکلات شخصیتی ، تربیت کودکان و … به شما خواندن کتاب را پیشنهاد می کنیم . قبل از اقدام به هر کاری با خواندن کتاب های مناسب و مربوط می توانید علم خود را بالا ببرید . برای مثال قبل از ازدواج کردن کتاب های مربوط به ازدواج ، مسائل زناشویی و … را مطالعه کنید.

اما بعضا مشاهده می شود که مشکلاتی در خانواده ایجاد می شود که فرد ذهنش برای خواندن کتاب آمادگی ندارد و نیاز به یک راهنمایی دارد، در آن زمان بهترین راه حل مراجعه به یک مشاور است.

هنگامی که فرد در مشکل سختی قرار می گیرد ذهن آن آمادگی انجام راه حل های مناسب را ندارد.اما مشاور با بررسی مشکلات شما با تکیه بر علم خود می تواند راه کار هایی را به شما ارائه دهد تا مشکلات شما را کم تر کند.

اگر نیاز به مشاوره خانواده و یا در زمینه های دیگر زندگی دچار مشکل شده اید و نیاز به مشاور داشتید می توانید با مشاوره تلفنی خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد