خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده همدان

مشاوره خانواده همدان

مشاوره خانواده همدان

مشاوره خانواده همدان:خانواده را می توان یکی از کوچک ترین محیط جامعه دانست که هر انسانی از ابتدا در آن عضو می شود.

خانواده یکی از اصلی ترین ارکان و نهاد یک جامعه است بنابراین تمامی آسیب های اجتماع می توند تاثیر مستقیم بر خانواده و اعضای آن بگذارد.

بهتر است هر انسانی علم خود را نسبت به خانواده ، روانشناختی خانواده ، ویژگی های یک خانواده موفق ، تاثیر تمامی اعضای خانواده بر یکدیگر و تمامی موارد که به زندگی خانوادگی مربوط می شود مانند : حفظ احترام یکدیگر،ابراز احساسات به یکدیگر،حمایت کردن،تربیت درست فرزندان و … اطلاعات کامل داشته باشد.

امروزه مشاوره یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار برحفظ سلامت جسم،ذهن،روح انسان و خانواده است.نظر مشاوران در مورد زندگی موفق این است که اطلاعت خود نسبت به هر کاری و تمامی عواملی که به شما مربوط می شود و شما نسبت به آن تهعد کاری، قلبی،خونی دارید بالا ببرید.

اما هیچگاه انسان نمی تواند به طوره کامل در تمامی زمینه اطلاعات کامل داشته باشد،ممکن است در زندگی روز مره اتفاقاتی رخ دهد که دور از انتظار بوده و ما هیچ آمادگی ذهنی نسبت به آن نداریم.در این مواقع هم صحبتی و مشورت کردن در خصوص موضوع مورد نظرمان می تواند ذهن ما را ارام تر و قدرت تفکر و انتخاب درست را به ما بدهد.

مشاوره خانواده همدان تلفنی

مشاوره خانواده همدان :بعضا اکثر ما زمانی که دچار مشکل می شویم و یا نیاز به یک هم صحبت و راهنمایی داریم ابتدا با نزدیک ترین شخص در کنارمان صحبت می کنیم و از او نظر میگیرم.هم صحبتی و مشورت کردن با یک شخصی که مورد اعتماد باشد کار خوبی است اما واقعا او علم لازم را در این زمینه را دارد؟

مطمئن هستید که از روی احساس و تجربه ای که داشته و یا دیده نظر نمی دهد؟در زندگی درس گرفتن از تجربه دیگران بسیار خوب و مفید است و می تواند بسیاری از مواقع راه درست را به ما نشان دهد.اما سوال ینجاست که آیا تمام انسان ها شبیه به هم هستند؟

تمام انسان ها شخصیت یکسانی دارند؟ تمام انسان ها ارای یک نوع خانواده و با یک نوع طرز فکر و احساس هستند؟آیا تمام مشکلات کاملا شبیه به هم می باشد؟ خیر .هیچگاه برای انتخاب راه خود مبنی را بر تجربه دیگران قرار ندهید.

شما نیاز به یک مشاوره دارید.یک مشاور خوب که بتواند به بررسی زندگی شما و با تکیه بر علم خود مسیر را به شما نشان دهد. اما متاسفانه بسیاری از مردم به دلایل مختلفی از مراجعه حضوری اجتناب می کنند.

این دسته از عزیزانی که تمایلی به مشاوره حضوری ندارند می توانند از طریق تلفن مشاوره های لازم خود را دریافت کنند.شما عزیزان می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گرره تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد