خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده منطقه 2

مشاوره خانواده منطقه 2

مشاوره خانواده منطقه 2

مشاوره خانواده منطقه 2 :خانواده یکی از مهمترین و اصلی ترین نهادی است که هر انسانی از زمان به دنیا آمدن خود در آن نهاد قرار میگیرد.

خانواده نظامیست که تمامی افراد در آن می توانند بر یکدیگر تاثیر مستقیم بگذارند.تاثیر گذاری والدین بر فرزندان و فرزندان بر والدین.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس حاصل  فرمایید

مشاوره خانواده منطقه 2

در زمینه مشاوره مشکلات خانوادگی بسیاری از مسائل به صورت جامع مطرح می شود که متاسفانه امروزه آگاهی خانواده ها از این مسائل بسیار کم و ناچیز است. در حدی که ممکن است در بسیاری از موارد عدم آگاهی از شناخت مسائل خانوادگی، سلامت خانواده را مشکل کند.

در این مورد شما می توانید با مشاوره خانواده رایگان تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاوره خانواده رایگان منطقه 2

در گذشته طرز فکری از سوی برخی از دانشمند ان و محققان عرضه شده بود که بر اساس آن قائل بودند بعضی از افراد ذاتآجانی و منحرف بدنیا می آیند .دررأس این گروه درقرن اخیر لومبر وزوقرار داشت که پزشکی عالی مقام و محققی پرتلاش بود .اودر کتاب انسان جنایتکاربصراحت اعتراف کرده است که در سرشت و خمیره یعضی از انسانها جنایت نهفته است و چنین انسانی پس از ولادت و رشد در وضع و مو قعیتی قرار میگیرد که نمی تواند جنایت نکند.

تحقیقات دانشمندانی دیگر خلاف آن را ثابت کرده است ولی این نکته مورد تأیید همگان قرارگرفته است که برخی از کودکان فاسد و شرور و جانی بار می آیند بدان خاطر که درمحیط ناسالمی رشد و پرورش یافته اند .اسلام آئین مقدس ما نیز قائل است هیچ طفلی ذاتآ فاسد و تبهکار بدنیا نمیآید .

بلکه برعکس فطرت او پاک وسالم وبر مبنای سلامت ،امانتو صداقت است .ولی اگر کودک در محیط آلوده ای رشد و پرورش یابد شرائط جرم وبزه در وجود او تکوّن می یابد واو آلوده وشرور خواهد شد ودر این امر خانواده بیش از دیگر مراکز اجتماعی در کودکد نقش دارد .

در زمینه مشاوره خانواده باید بدانیم بسیاری از مواردی که شاید از دید ما ناچیز و بی اهمیت باشد ، شاید همان مورد بتواند تاثیر مستقیم در زندگی ما بگذارد.بهتر است دیدمان نسبت به مسائل خانوادگی بازتر شود تا خانواده ای شاد و موفق داشته باشیم.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد