خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده قبل طلاق

مشاوره خانواده قبل طلاق

مشاوره خانواده قبل طلاق

مشاوره خانواده قبل طلاق :مشاوره خانواده قبل طلاق، همانند مشاوره خانواده قبل از ازدواج یک امر مهم و ضروری می باشد. جدایی بیشترین فشار عصبی و روانی را روی شخص می گذارد به طوری که قدرت تصمیم گیری از او گرفته می شود، بنابراین مراجعه به مشاوره خانواده قبل طلاق می تواند گزینه مناسبی برای حل کردن مشکل شما باشد.

امروزه همه به دنبال راه حل آسان در کم ترین زمان هستند، مشاوره خانواده قبل طلاق تلفنی هم می تواند مشکلات شما را در کمترین زمان بدون صرف هزینه و رفت آمد های خسته کننده برطرف نماید.ریشه یابی مشکلات و هچنین طلاق نیازمند تخصص و آگاهی می باشد.

درسته که بعضی ها قبل از اقدام به طلاق به مشاوره خانواده قبل طلاق مراجعه می کنند اما برای مثال اگر مشکل طلاق آنها به علت مشکلات جنسی باشد باید قبل از مراجعه به یک مشاوره خانواده به مشاوره

مشاوره خانواده قبل از طلاق

زمانی که میزان رضایت اعضاء خانواده نسبت به هم کم می شود بیشتر به طلاق نزدیک تر می شوند، دلیل مراجعه بعضی از افراد به مشاوره خانواده قبل از طلاق ، عدم رضایت از روایط زناشویی می باشد که یکی از عوامل تاثیر گذار در طلاق محسوب می شود.

مشاوره خانواده قبل از طلاق به شما کمک می کند تا باور های منفی و غلط را از خود دور کنید، و باعث کاهش استرس قبل از طلاق می شود و می توان مهارت های زندگی را یاد گرفت زیرا اگر این باورها، افکار، استرس ها، هیجانای منفی از فرد دور نشود باعث پیدایش پریشانی شدید تر می شود.

در مشاوره خانواده قبل از طلاق بررسی می شود که افراد می توانند به زندگی خود ادامه دهند یا خیر. در این مشاوره با شناخت نقاط قوت و ضعف، یادگیری مهارت های والدینی، یادگیری مهارت های زندگی و درمان اختلالات روانی از جمله اهداف مشاوره قبل از ازدواج می باشد.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد