خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده غرب تهران

مشاوره خانواده غرب تهران

مشاوره خانواده غرب تهران

مشاوره خانواده غرب تهران :مشاوره خانواده غرب تهران در زمینه تربیت فرزندان هم مراجعه کنندگان بسیاری دارد، اکثر خانواده ها علاقه مند به دنبال راه حل های اساسی برای تربیت فرزندان خود هستند و میدانند که تربیت فرزندان امری مهم و ضروری هم در خانواده و هم در جامعه می باشد. مراجعه کنندگان به مشاوره خانواده به دو دسته تقسیم می شوند:

دسته اول خانواده هایی هستند که از مشاوره خانواده راهنمایی و اطلاعات می گیرند، دسته دوم خانواده هایی هستند که برای رفع مشکل خود، راه حل می خواهند. در خانواده ای که برای راهنمایی و گرفتن اطلاعات به مشاوره خانواده مراجعه کرده است، مشکلی برای فرزند یا تربیت آن به وجود نیامده، این دسته از خانواده ها برای ادامه ی تربیت و جلوگیری از مشکلات به مشاوره خانواده مراجعه می کنند.

در بحث خانواده هایی که برای پیدا کردن راه حل مشکل تربیت فرزندان خود مراجعه می کنند باید بگوییم که این مشکل برای فرزند آن خانواده به وجود آمده است، برای مثال خانواده متوجه پنهان کاری های اخیر فرزند خود شده است و برای رفع این مشکل اقدام می کنند.

مشاوره خانواده خوب در غرب تهران

یک خانواده خوب و موفق زمانی تشکیل می شود که رابطه همسران و تک تک اعضاء خانواده با هم خوب باشد، بسیاری از رابطه هایی که منجر به طلاق می شود بر اثر خدشه دار بودن رابطه ی بین آن ها بوده است، پس از بررسی مشکل این خانواده ها توسط مشاور خانواده متوجه میشویم که مشکل جدی و حادی مطرح نبوده است. مشاوره خانواده کمک بزرگی به برقرار کردن روابط مناسب پس از ازدواج و شناخت خصوصیات فردی همسران می کند.

در همه ی خانواده ها مشکلات وجود دارد که امری طبیعی محسوب می شود، ولی در بعضی از خانواده ها این مشکل جدی و بزرگتر و بعضی خانواده ها مشکل خفیف و کوچک تر می باشد. اگرچه در زمان ها قدیم بزرگتر ها واسطه می شدند تا مشکلات را حل کنند اما امروزه مشاوره خانواده غرب تهران جایگزین مناسبی برای رفع مشکلات می باشد. در جلسات مشاوره خانواده اغلب افراد برای دخالت های بی مورد خانواده ها و اختلاف بین خانواده های همسران و … مراجعه می کنند.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد