خانه / مشاوره طلاق / مشاوره خانواده طلاق

مشاوره خانواده طلاق

مشاوره خانواده طلاق

مشاوره خانواده طلاق : چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی نقش بسزایی در گرفتن تصمیمات شما دارد. طلاق گرفتن هم مانند ازدواج کردن یک تصمیم مهم در زندگی هر شخصی می باشد، پس قبل از اقدام به انجام هر کاری شما باید باید با یکی از مراکز مشاوره خانواده طلاق صحبت کنید چرا که آنها با قوانین حقوقی بسیاری آشنا هستند که شما هم می توانید با این قوانین آشنا شوید.

مشاوره خانواده طلاق در همه ی مراحل به شما کمک می کند تا به نتیجه ی مطلوب برسید و سوالات شما در زمینه های مربوط به طلاق مانند: روش های گرفتن طلاق، راه های سریع طلاق، قوانین طلاق، طلاق توافقی، طلاق و شرایط مرتبط با مهریه و کودکان طلاق را پاسخ می دهند.

اگر بعداز طلاق دچار افسردیگی شدیدی شدید حتما با یک مشاور در مورد مشاوره افسردگی بعد از طلاق صحبت کنید.

مشاوره خانواده در مورد طلاق

طلاق موضوعی است که نه تنها در کشور ما بلکه بسیاری از کشور ها درگیر آن هستند و خیلی از خانواده ها از این موضوع رنج می برند. متاسفانه درصد زیادی از مردم اقدام به طلاق می کنند و این درصد در سال های اخیر هم افزایش داشته است. دلایل طلاق هر خانواده و یا هر فردی با هم متفاوت است مثلا ممکن است به دلیل خیانت، رابطه جنسی نا متعارف، مشکلات مالی، اعتیاد، فقر و… اقدام به طلاق کنند.

طلاق مخصوص زوج هایی است که به صورت رسمی و قانونی عقد کرده باشند برای زن و شوهری که صیغه شده اند، طلاق رسمیت ندارد زیرا بعد از تمام شدن زمان صیغه، خود به خود محرمیت از بین می رود و نیازی به طلاق گرفتن ندارند.

برای گرفتن طلاق ساده و بدون دردسر و بدون رفت و آمد در دادگاه ها بهتر است زوجین به مشاوره خانواده قبل از طلاق مراجعه کنند تا از راه ها و روش های گرفتن طلاق ساده مطلع شوند. زن و شوهر باید از طلاق گرفتن خود مطمئن شوند و کاملا به این تفاهم رسیده باشند که دیگر نمی توانند باهم زندگی کنند و به صورت توافقی از هم جدا شوند تا هم خود و اگر فرزندی دارند کمتر آسیب ببینند.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد