خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره خانواده رایگان

مشاوره خانواده رایگان

مشاوره خانواده رایگان

مشاوره خانواده رایگان در این نوشته سعی داریم به بررسی یکی از شاخه های مشاوره خانواده بپردازیم.
با مشاوره های موثر قبل از ازدواج می توانید باعث افزایش استحکام بنیان خانواده وکاهش میزان ریسک پذیری می شود.
آمار نشان می دهد آموزش ومشاوره در رابطه با انتخاب و طی کردن مراحل متفاوت تشکیل خانواده سبب کاهش میزان خطر وافزایش استحکام خانواده می شود.
طبق نظر وایده ی بسیاری از کارشناسان و متخصصان این امر،باید از ورود به حوزه زندگی شخصی افراد اجتناب کنیم.حرمت وارزش های فرد را حفظ کنیم به جای جبر از الزام وضرورت استفاده کنیم.
برخلاف نظر بسیاری از افراد،آموزش و مشاوره خانواده پیش از زدواج دومقوله جداگانه و کاملا مستقل هستند که بهتر با دیدضرورت قبل از ازدواج به آن نگاه کرد.
هنوز ضرورت استفاده از مشاوره قبل از انجام تصمیمات وطرح های مهم زندگی به خصوص تصمیم برای ازدواج درمیان جوانان ما شکل نگرفته است.این مسئله ای است که باید در دراز مدت نسبت به فرهنگ سازی آن اقدام کرد.

براساس آمار گرفته شده نزدیک به 15درصد طلاق ها در یک سال اول زندگی مشترک روی می دهد.چیزی در حدود 55درصد از کل طلاق ها در 5سال اول زندگی رخ می دهد.با بررسی این آمار به این نتیجه می رسیم که اقدام برای ازدواج نیاز به شناخت شرایط ومسائلی دارد که جوانان بایستی قبل از ازدواج با آن ها آشنا شوند.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

آمار نشان می دهد تاثیر روش های آموزشی در زندگی جوانان به خوبی مشخص می شود.این تاثیر در زمان انتخاب ومراحل مختلف تشکیل خانواده به خوبی مشخص می شود.البته این تاثیر همسو با پایین آمدن میزان خطر وافزایش استحکام بنیان خانواده می شود.

مدیر کل دفتر وتعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: از طرفی اثربخشی روش های آموزشی مداخله در تحقیقات داخلی و خارجی به وضوح نشان می دهد هرچه جوانان قبل از ازدواج در موقع انتخاب و در مراحل مختلف تشکیل خانواده از آموزش ها و مشاوره های لازم برخوردارند، میزان خطر و ریسک پذیری بسیار پایین می آید و تحکیم و تعالی خانواده بالا می رود.
5مساله وفاکتور مهم است که باید پیش از اقدام برای تشکیل خانواده به آن توجه کرد ودر مراحل سه گانه ازدواج باید آن هارا به ترتیب اجرا کرد.
باید بدانیم با تاثیرگذاری علم و تکنولوژی سبک زندگی دچار تغییر اساسی شده است.مشاور واقعی کسی است که با انواع سبک های زندگی آشنا باشد و اصول زندگی موفق را بداند.
برای کسب اطلاعات و مشاوره ازوداج مالیم می توانید با مشاوران مالیم تماس برقرار کنید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. در زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد