خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده رایگان در یزد

مشاوره خانواده رایگان در یزد

مشاوره خانواده رایگان در یزد

مشاوره خانواده رایگان در یزد : خانواده نظامییست که تمام خصوصیات رفتاری افراد در ان بر شد سلامت یکدیگر تاثیر متقابل دارند.موضوع اصلی مشاوره خانواده در زمینه رشد سلامت خانواده می باشد.سلامت روانی هر یم از اعضای خانواده می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر دیگر اعضای خانواده بگذارد.

برای مثال اگر والدین با همدیگر بحث و جدال داشته باشند و ذهن فرزند با این بحث ها و دعوا آمیخته شود می تواند باعث افسردگی و یا تاثیر منفی بر روی زندگی و اینده او بگذارد.و اگر فرزندان در درس هایشان و فعالیت های خود موفق باشند و یا در نوع برخورد با دیگران رفتاری مناسب داشته باشند باعث خوشحالی و شادی والدین می شود.

مشاوره خانواده فقط در زمینه حل مشکلات نیست ، می توانیم قبل از شروع هرکاری و هر برخوردی با مشاوره صحبت کنیم و مشورت های لازم را در پیشرفت خود و خانواده و سلامت روانی خانواده را کسب کنیم.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان در یزد

تمام افراد باید بدانند که قبل از شروع هر کاری باید علم و آگاهی خود را در مورد آن موضوع بالا ببرندو برای مثال قبل از ازدواج باید تمام نکات مربوط به ازدواج را بدانند.، خصوصیات رفتاری همسر ، نحوه درست رفتار با همسر و … تا در زندگی زناشویی خود دچار مشکل نشوند.

با آگاهی که از قبل بدست آمورده اند می توانند باعث پیشرفت در زندگی مشترک شود. و یا  مثالی ساده تر داوطلبی که برای کنکور درس می خواند باید اطلاعات خود را نسبت به دروس رشته خود ، آخرین رتبه قبولی رشته دانشگاهی مورد نظر خود ،ضریب درس های مربوطه و … بداند.

اما در زندگی هر شخصی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که ذهن و فرد و موقعیت آن در حدی نیست که تصمیم درست را بگیرد و نیاز به یک مشاور و راهنمایی دارد. در این مواقع می تواند با مشاوره صحبت و راهنمایی های لازم را کسب کند.

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد