خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در یزد

مشاوره خانواده در یزد

مشاوره خانواده در یزد

مشاوره خانواده در یزد : خانواده کوچیک ترین عضو اجتماعی است که هر انسانی از ابتدای به دنیا آمدن خود در آن اجتماع قرار میگیرد.تمام افراد این اجتماع  هم خون هستند و یا وابستگی و نزدیکی زیادی به هم دارند.

در هر خانواده ای ممکن است مشکلات زیادی پیش آید.به وجود آمدن مشکل برای هر انسانی اتفاق طبیعی است اما ممکن است شدت این مشکلات با هم فرق کند.

در هر دو حالت مهمترین کاری که باید انجام دهیم رو به رو شدن با مشکل به طور کاملا منطقی و انتخاب راهی درست و عاقلانه برای حل مشکلات.

نخستین و بادوام ترین عامل رشد شخصیت کودکان و نوجوانان خانواده است.خانواده اولین محیط اجتماعی است که در زمینه سلامت جسمان ، اخلاقی ، عاطفی و عقلانی و اجتماعی تاثیر مستقیم و مهمی دارد و مهم ترین تکیه گاه هر انسان و محور اصلی رشد او خانواده است.

مشاوره تلفنی خانواده در یزد

امروزه مشاوره خانواده در دنیا بسیار مورد تایید مردم قرار گرفته است و به طوری می توان گفت که مشاوره به طور مستقیم در رشد سلامت روح و جسم  هر انسانی تاثیر مستقیم دارد.

خوشبختانه مشاوره در زمینه تحصیلی ، خانواده ، زناشویی ، حقوقی و …جایگاه خود را پیدا کرده و مردم ما به تاثیر مثبت مشاور در زنگیشان ایمان آورده اند. مردم ما می توانند برای دریافت مشاوره لازم به مراکز مربوطه مراجعه کنند.

اما متاسفانه مراکز کشاوره در تمامی مناطق کشور ما وجود ندارد و یا هزینه مشاوره حضوری به گونه ای باشد که تمام افراد قدرت پرداخت دوره های مشاوره ای لازم را نداشته باشند.

امروزه مشاوره از طریق تلفن و به صورت آنلاین این امکان را برای همه مردم فراهم کرده تا در هر مکان و منطقه ای هستن بتوانند از مشاوره لازم برخوردار شوند.شهروندان عزیزی که در یزد زندگی می کنند می توانند از طریق تلفن ثابت با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرند و مشاوره مورد نیاز خود را دریافت کنند.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد