خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در گوهردشت کرج

مشاوره خانواده در گوهردشت کرج

مشاوره خانواده در گوهردشت کرج

مشاوره خانواده در گوهردشت کرج و اینکه هنگامی که شما تصمیم می گیرید که زمان مناسب برای مشاوره خانوادگی تلفنی است، خانواده ها وظیفه دشواری پیدا کردن و انتخاب درمانگر مناسب برای آنها است.

در اینجا برخی از مواردی که باید هنگام انتخاب یک مشاور خانواده بپردازیم، وجود دارد.

برای دریافت مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید.

چقدر بیمه شما خانواده درمان را پوشش می دهد؟ خدمات بهداشت روانی اکنون تحت پوشش بیمه درمانی قرار دارند، اما درمان خانواده همیشه مراقبت بهداشت روان نیست. با کارفرمای خود چک کنید که آیا برخی از متاهلان محلی و متخصصان خانواده تحت پوشش مزایای بیمه درمانی شما قرار دارند.

شناسایی آن دسته از درمانگران که در برنامه بیمه بهداشت شما شرکت می کنند می توانند بخش مهمی از استرس مالی را از تصمیم گیری در مورد جستجوی حرفه ای بگیرند.

مشاوره تلفنی خانواده در گوهردشت کرج

از دکتر خود بپرسید پزشکان خانواده اغلب می توانند بیماران را به خدمات مشاوره خانوادگی و ازدواج واجد شرایط ارجاع دهند.

با همکاری خانواده های دیگر با مشکلاتی مشابه، پزشکان خانواده اغلب درک می کنند که درمانگران خانواده در منطقه ممکن است بهترین کمک را برای یک خانواده ارائه دهند. در نظر بگیرید از توصیه های پزشک خود بپرسید.

مراقبت از روحانی اگر شما با یک جامعه مذهبی وابسته هستید، می توانید از وزیر، کشیش، روبینی یا مانند آن برای پیشنهادات بخواهید. اغلب خانواده ها با زمینه های مذهبی قوی، یک مشاور از ایمان خود را انتخاب می کنند.

ارجاع های آنلاین ازدواج و خانواده درمانی یک سرویس آنلاین یابنده درمانگر را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا از طریق جغرافیایی برای اعضای انجمن جستجو کنید.

مشاوره خانواده در گوهردشت کرج و توصیه های شخصی یکی از بهترین منابع برای ارجاع درمانگر، افرادی هستند که از خدمات درمانگر بهره مند شده اند.

اگر خانواده ای که می دانید مشاوره بوده است، از آنها در مورد تجربه خود با پزشک خود سوال کنید. بدانید که چگونه درمانگر ارتباط برقرار می کند و اقدامات خاصی که او به دوستتان پیشنهاد می کند.

سوالاتی که باید بپرسید هنگام مصاحبه با یک درمانگر برای احتمالا با خانواده خود، شما باید از سوالات زیر بپرسید:

شما کلاسی از مدارک حرفه ای خود را دریافت کردید؟

آیا مدرک شما در درمان خانواده یا رشته مربوطه است؟

چه کسی اولین سال های بالینی شما را تحت نظارت؟

چه مدت در عمل بوده اید؟

تجربه شما در مورد مشکل خاص من چیست؟

رویکرد فلسفی شما به مشاوره خانوادگی چیست؟ مدارس مختلفی در زمینه درمان خانواده وجود دارد و شما می خواهید بدانید که چگونه درمانگر شما انتخاب می کنید به خانواده ها و چه نوع استراتژی هایی که از آن استفاده می کنید.

تصمیم گیری برای ازدواج و مشاوره خانواده برای مقابله با مشکلات خانوادگی یک قدم بزرگ است. اما این گامی ضروری و مفید است زمانی که منابع خود خانواده برای حل مشکلات ناکافی است و یا زمانی که مشکلات به نظر غیرقابل تحمل است. تلاش برای مشاوره خانوادگی شكست دادن نیست؛ گامی مهم در كمك به ایجاد جعبه ابزار و منابع خانواده است

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد