خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در گنبد کاووس

مشاوره خانواده در گنبد کاووس

مشاوره خانواده در گنبد کاووس

مشاوره خانواده در گنبد کاووس : خانواده نظامیست که تمامی اعضای آن تاثیر مستقیم بر یک دیگر دارند.در تعریف و هدف اصلی خانواده می توان گفت خانواده یکی از اصلی ترین و کوچکترین نهاد یک جامعه است که در مراحل اولیه تعلیم و رشد کودک قرار دارد.

اما متاسفانه بسیاری از مشکلاتی که در خانواده رخ می دهد تاثیر مستقیم در رشد کودک می گذارد و مصوب این مشکلات پدران و مادران هستند. کودک ناخواسته  دچار یک سری مشکلات روحی ، تربیتی ، اخلاقی می شود که در آینده او نیز تاثیر گذار است.

در این مقاله به چند نمونه از مشکلاتی پدر و مادر در تربیت کودک ایجاد می کنند اشاره کرده ایم .

 

شما عزیزان می توانید برای مشاوره تربیت کودک با

مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید

مشاوره خانواده در گنبد کاووس

برای دریافت مشاوره خانواده می توانید با سامانه مشاوره

مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

طلاق و جدایی

یکی از راه های بهبود روابط زوجین جدایی است اما اگر این جدایی درست مدیریت نشود قدم اول به سمت طلاق محسوب می شود.درست است که در بعضی از مواقع طلاق می تواند بهترین راه حل برای مشکلات زناشویی باشد اما طلاق به صورت مستقیم تاثیرات منفی بر کودکان می گذارد.کودک دچار اضطراب و افسرگی می شود و این تاثیرات روحی باعث خجالت زدگی ، شرمندگی ، افت تحصیلی ، عصبانیت و پرخاشگری در کودک می شود.

پدر مادران معتاد به مواد مخدر یا الکی

والدینی که دچار اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر شده باشند نمی توانند به اندازه کافی به فرزند خود توجه کنند و این عوامل تخریبی در خانواده باعث اضطراب و افسردگی کودک می شود و افسردگی در سن کم می تواند در آینده کودک تاثیر منفی بگذارد.

این مشکلات و مشکلات دیگری که در خانواده رخ می دهد اگر درست کدیریت نشود ممکن است تاثیرات مخربی در رشد و آینده کودک بگذارد.

بهتر است برای حل مشکلات خانوادگی خود و پیش گیری از تاثیر گذاری مشکلات بر کودکان با مشاوره خانواده صحبت کرده و مشکلات را مطرح کنید و بهترین راه حل را انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده با سامانه مشاوره  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد