خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در گرگان

مشاوره خانواده در گرگان

مشاوره خانواده در گرگان

مشاوره خانواده در گرگان :مشاوره تلفنی خانواده در گرگان این امکان را برای شهروندان عزیز گرگان فراهم کرده تا از طریق تلفن ثابت و به صورت غیر حضوری با مرکز مشاوره خانواده تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح کنند و بهترین راه حل را دریافت کنند.

روبه رو شدن با مشکلات خانوادگی بسیار سخت و دشوار است اما اگر راهی درست را برای حل مشکلات خانوادگی انتخاب کنیم می توانیم بدون اینکه مشکلات به روابط خانوادگی تاثیر بگذارد آن را حل کنیم.

خانواده یکی از کوچک ترین نهاد های جامعه است که در مراحل اولیه تربیت و رشد کودک قرار دارد.کودک برای این که بتوانند به خوبی رشد کند و در آینده وارد اجتماع شود باید در خانواده احساس امنیت و آرامش کند.بهتر است پیش از رو به رو شدن با هر مشکلی در خانواده ابتدا با یک مشاوره خانواده مشکلات را مطرح کرده و با مشورت کردن و راهنمایی گرفتن بهترین راه حل را انتخاب کنیم.

مشاوره خانواده در گرگان
مشاوره خانواده در گرگان

شهروندان عزیز گرگان نیز می توانند به صورت غیر حضوری و تلفنی با مرکز مشاوره خانواده تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنند.

انواع مشکلات خانوادگی

در اکثر خانواده ها مشکلاتی وجود دارد اما خانواده ای موفق است که تمامی اعضای آن بدانند برای مشکل خود باید بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب کنند.بسیاری از مشکلاتی که والدین مصوب آن هستند می تواند تاثیر مخربی در آینده فرزند بگذارد.

مشکلاتی ماتتد : طلاق ، جدایی ، پدر و مادر الکی و معتاد به مواد مخدر ، پدر مادرانی که همیشه در حال انتقاد کردن و سرکوب کردن فرزند هستند ، مادر و پدر سوء استفاده گر ، والدینی که بیش از حد از فرزندان مراقبت می کنند ، بحث و دعوا های همیشگی پدر مادر ، ازدواج مجدد پدر یا مادر و….

بعضی اوقات بهتر است دیدتان را نسبت به زندگی و آینده کودک باز تر کنید و بدانید که تمامی رفتار های والدین  می تواند تاثیر مستقیم بر تربیت و رشد کودک بگذارد.

در این زمینه می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید و مشکلات ود را با مشاوره مورد نظر مطرح کنید تا راه حلی درست را برای مشکلات خود انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با سامانه مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *