خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در نور

مشاوره خانواده در نور

مشاوره خانواده در نور

مشاوره خانواده در نور و اینکه اما همه خانواده ها در تمام طول زمان پایدار، سالم و شاد نیستند.تنش های زندگی مدرن، نیاز به تراز بهتر کار و زندگی،یک بحران خانوادگی یک نوع یا چالش های دیگری برای سلامت روان و یا یکی دیگر از اعضای خانواده می تواند خانواده را به زانو در هر زمان برساند.

با مشاوران ما تماس بگیرید…

کودکان با معلولیت،تنش های مالی،چالش های رفتاری و فقط سنین و مراحل مختلف کودکان می توانند چالش هایی ایجاد کنند که ممکن است نیاز به برخی از کمک ها برای حل و فصل داشته باشد.

بسیاری از خانواده ها دارای برخی از قابلیت های مقاوم در برابر ساخته شده در بسیاری از این مشکلات هستند. اما حتی بهترین خانواده ها می توانند نیاز به کمک در خارج از منابع خود خانواده احساس کنند.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ازدواج و درمان خانواده برای یک خانواده مناسب است،می تواند یک تصمیم بزرگ باشد. در حالی که ممکن است ابتدا شبیه پذیرفتن شکست یا شکست باشد، در واقع انتخاب مشاوره خانوادگی می تواند یک قدم بزرگ برای جلوگیری باشد. فکر می کنم مشاوره خانواده به عنوان اضافه کردن برخی از ابزار برای جعبه ابزار ارتباط خانواده شما. شما می توانید راه های جدیدی برای برقراری ارتباط، کار کردن از طریق مشکلات، نظارت و ارتباط با یکدیگر یاد بگیرند.

مشاوره تلفنی خانواده در نور

اگر خانواده شما یک یا چند مورد از این علائم را تجربه کرده باشد ممکن است زمان برای در نظر گرفتن خدمات یک ازدواج حرفه ای واجد شرایط و درمانگر خانواده باشد.

اعضای خانواده در ظرفیت طبیعی خود مشکلی دارند. آیا شما احساس “زهکشی انرژی” در خانواده خود دارید؟ چیزهایی که معمول و عادی شده اند اکنون سنگین هستند؟
اعضای خانواده تمایل به واکنش های عاطفی شدید دارند. آیا اعضای خانواده شما خشم، ترس، غم و اندوه، افسردگی و یا سایر واکنش های عاطفی خود را نشان می دهند؟

در ارتباط بین اعضای خانواده، اختلال قابل توجهی وجود دارد. آیا ارتباط برقرار کردن با دیگران سخت تر از معمول است؟ آیا شما “درمان خاموش” را بیشتر از معمول تجربه می کنید؟
اعضای خانواده از زندگی خانوادگی خارج می شوند. آیا یک الگوی جدید از یک یا چند عضو خانواده وجود دارد که به انزوا می انجامد؟
علائم خشونت یا تهدید خشونت به خود و دیگر اعضای خانواده وجود دارد.فراتر از “اسب”طبیعی،آیا شما احساس می کنید که خشونت یک مشکل است؟ آیا رفتار وجود دارد که “اعتراض” در نظر گرفته می شود اگر بین اعضای خانواده نبود؟
اعضای خانواده بیان احساسات بی نظمی یا ناامیدی می کنند. آیا احساس می کنید که به پایان طناب خود رسیده اید؟ آیا مقابله با فشارهای بیش از حد برای تحمل است؟ آیا تعجب می کنید که آیا خانواده شما تا به حال بهبود خواهد یافت؟
تغییر رفتار کودکان در خانه یا مدرسه تغییر کرده است. آیا نمرات یک غریبه؟ در مورد مشكلات حضور يا مشكلات در مدرسه چيست؟ آیا یکی از بچه ها از خانه خارج می شود؟
خانواده دارای تجربه تراژدی بوده و اعضای آن در حال مقابله با سختی هستند. آیا مرگ در خانواده وجود دارد؟ طلاق یا جدایی؟ یک روابط کشف شده است؟ آیا خانواده با تنظیم واقعیت جدید مشکل دارند؟

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد