خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در متل قو

مشاوره خانواده در متل قو

مشاوره خانواده در متل قو

مشاوره خانواده در متل قو به چه صورت است؟

برای دریافت مشاوره خانواده در متل قو به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد مشاوره خانواده در عباس آباد ارائه دادیم.در این نوشته می خواهیم به بررسی مشاوره خانواده در متل قو بپردازیم.

مشاوره خانواده در کاشان

شما امروز بزرگسالان آینده را تربیت می کنید و پایه و اساس خانواده های آینده را تدارک می بینید.در واقع شما بهترین ها را برای فرزندان و خانواده های تان می خواهید اما ممکن است ندانید که چگونه به این هدف دست یابید.داشتن طرح و برنامه ای خوب در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

شما هستید که در موفقیت این برنامه نقش کلیدی دارید.تشکیل خانواده ای موفق نیز مانند بیشتر مسائل زندگی امکان پذیر نخواهد بود مگر آن که اول به خودتان بپردازید.سرآغاز این مسیر خود شما هستید.شخصیت و منش شما بر نحوه انجام وظایفتان بعنوان یک پدر یا مادر تاثیرگذار است.

مشاور خانواده در متل قو

اگر همه دردها و گذشته ها تاثیرات بدی که والدینتان بر شما داشته اند و روحیات بد شما از بین نروند آن گاه هرچقدر هم که در مورد شیوه های فرزندپروری موفق اطلاعات داشته باشید باز هم ضعف معیارها و ارزش های شما جلوی پیشرفت و موفقیت خود،فرزندان و خانواده تان را خواهد گرفت.

همگی ما چیزی داریم که حقیقیت شخصی نامیده می شود.واقعیت شخصی شما برداشت و تصور شما از خودتان است.وقتی که نقاب اجتماعی به چهره ندارید تصوری است که وقتی کسی شما را نمی بیند و حرف هایتان را نمی شنود در مورد خودتان دارید.

این واقعیت شخصی بسیار مهم است چرا که من عقیده دارم آنچه ما برای خود و خانواده خود فراهم می کنیم همان چیزی است که تصور می کنیم سزاوار آنیم.اگر باور نداشته باشیم که ما و خانواده مان سزاوار موفقیت هستیم هرگز موفق نخواهیم شد.

با مشاوره خانواده مالیم گروه همراه باشید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد