خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در زنجان

مشاوره خانواده در زنجان

مشاوره خانواده در زنجان

مشاوره خانواده در زنجان به صورت تلفنی و حضوری که چرا باید زندگی زناشویی را نجات داد؟

آمار طلاق همیمشه وخیم و رو به افزایش است شانس منجر شدن ازدواج اول به طلاق در یک دوره ی چهل ساله حدود67%است.

نیمی از طلاق ها در هفت سال اول ازدواج صورت میگیرد.برخی مطالعات نشان می دهد که آمار طلاق همیشه آن قدر بالاست که ایجاب می کند مردان و زنان متاهل حتی آنان که اکنون از روابط خود راضی و خشنودند همواره باید مراقب و درحال تلاش برای حفظ و ادامه ی آن باشند.

برای دریافت مشاوره خانواده با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

مشاوره خانواده رایگان تلفنی

یکی از دلایل تلخی که ریشه ی ازدواج را می خشکاند آن است که هیچ یک از طرفین پی به ارزش آن نمی برد تا ان که کار از کار می گذرد.

بعد از آن که کاغذ جدایی امضا و اثارت خانه تقسیم شد و دو طرف به منازل جدیدی نقل مکان کردند ان گاه متوجه می شوند که با از دست دادن دیگر چه چیزهای دیگری را هم از دست داده اند در اکثر ازدواج ها زوجین به جای احترام و پرورش یکدیگر که در هر ازدواجی به شدت لازم است – دست پیش بینی ها و پیش داوری ها نامناسب و نادرسست می زنند.

برخی فکر می کنند که متارکه کردن افسردگی ناشی از پایان یک ازدواج نامناسب و ملال آور چندان اهمیتی ندارد.شاید هم فکر کنند که طلاق دادن و طلاق گرفتن به مد روز تبدیل شده است.اما مدارک و شواهد محکمی وجود دارد دال بر این که این پیامدها چقدر می تواند برای افراد درگیر زیان آور باشد.

باید به نتیجه ی مطالعات محققانی مانند لویی وربرو و جیمزهاوس از ذانشگاه میشیگان آفرین گفت:زیرا کشف کردند که ازدواج پرتنش 35%احتمال ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهد و می تواند عمر شما را به طور متوسط چهار سال کوتاه کند.

مشاوره خانواده تلفنی در زنجان

از طرفی افرادی که از زندگی زناشویی رضایت دارند عمر طولانی تری خواهند کرد و کم تر از آدم های مطلفه یا ناراضی ازدواج بیمار خواهند کرد و کمتر از آدم های مطلقه یا ناراضی از ازدئاج بیمار خواهند شد دانشمندان مطمعن هستند که چنین تفاوت هایی وجود دارند.

اما از علت آن چندان مطلع نیستند بخشی از پاسخ شاید این باشد که در ازدواج نامناسب افراد به برامگیختگب جسمی پراکنده و مزمن دچار می شوند به عبارت دیگر از فشار و استرس روحی و جسمی با هم گذر میکنند.

این مساله به فرسایش جسم و روان می افزاید و میتواند خود را به شکل ناخوشی هایی چون فشار خون بیماری قلبی اضطراب افسردگی میل به خودکشی آزار و خشونت و سر انجام قتل و جنایت نمایان سازد تعجبی ندارد که زوج های شاد در روابط رضایت آمیز خود نرخ پایینی از این بیماری از این بیماری ها و مشکلات را دارند.

این افراد حتی نسبت به دیگران به سلامت و تغذیه خود نیز توجه بیشتری دارند محققان در آزمایش های پزشکی منظمی داشته باشند و داروی خود را به طور مرتب مصرف کنند و از تغذیه ی مناسب بهره گیرند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد