خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره خانواده در خوزستان

مشاوره خانواده در خوزستان

مشاوره خانواده در خوزستان

مشاوره خانواده در خوزستان تلفنی و اینکه چه عاملی باعث دوام و بقای ازدواج است و اندرزی که من در ابتدای شغل مددکاری خود به زوجین می دادم به تقریب همان چیزی بود که شما ممکن است از هر مشاور خانواده بشنوید همان اشارت قدیمی در مورد فیصله دادن به نزاع ها و مهارت در گفت و گو.

اما وقتی که به اطلاعات موجود خود کمی دقیق تر نظر می انداختم با حقایق عجیبی روبه رو می شدم.

اگر روش ابزار فقدان توافق و تفاهم بین زوجین موجه و مثبت باشد ممکن است سطح تنش در هنگام برخوردها کاهش یابد که البته این امر برای برگشتزندگی مشترک به وضعیت عادی و ملوب کافی نیست.

برای دریافت مشاوره خانواده با مرکز ما تماس حاصل فرمایید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت می باشد.

روند صحیح امور برای این زوجین زمانی مشاهده شد که من تداخلات و برخوردهای همسرانی را تجربه و تحلیل کردم که کشتی شکسته شان به نرمی از میان اب های متاطم عبور کرده بود.چگونه بود که این گونه ازدواج ها با موفقیت توام می شد.

آیا زوج های باهوش تر و با ثبات تر یا خوش شانس تر از دیگران بودند؟

مشاور خانواده خوب در اهواز

اندکی بعد روشن شد که در ابتدای همین زناشویی های وفق نیز زوجینی فاقد وحدت و همدلی لازم بوده اند.برخی از زوجین که اظهار داشتند از یکدیگر رضایت کامل دارند.

مشاوره خانواده در خوزستان , پیش از این از اختلاف منش و خلقیات با همسران خود رنج می بردهاند و در زمینه های علایق مشترک و ارزش های خانوادگی نیز تفاهم لازم را نداشته اند آن ها نیز درگیرهای متعدد داشته اند و درست مثل همسران ناراضی،بر سر مسایل مالی و شغلی و بچه ها و امور خانه داری و موارد جنسی و رابطه با بستگان یکدیگر،جر و بحث می کرده اند.

مشاوره خانواده و زوج درمانی

اما یک راز سر به مهر وجود داشت و آن این که چگونه تواسته بودند از این بحران ها بگذرند و به آن رضایت و خوشبختی متقابل دست یابند.

برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی با مرکز ما تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد