خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در خرم آباد

مشاوره خانواده در خرم آباد

مشاوره خانواده در خرم آباد

مشاوره خانواده در خرم آباد به چه صورت است؟

شرایط دریافت مشاوره خانواده در خرم آباد چیست؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد مشاوره خانواده در همدان ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره خانواده در خرم آباد بپردازیم.

مشاوره خانواده در کاشان

گاهی اوقات سبک فرزندپروری مستبد بهترین سبک فرزندپروری است و در شرایط خاص و در مورد برخی کودکان بهترین نتیجه را به بار می آورد.

برای دریافت مشاوره مشکلات خانوادگی کلیک کنید.

گاهی اوقات سبک فرزندپروری سهل گیر بهترین سبک فرزندپروری به شمار می رود.پس اگر سبک فرزندپروری غالب شما یکی از این دو سبک است لطفا در مورد خودتان قضاوت بد نکنید.چون هردوی این سبک های فرزندپروری می توانند مقبول و موثر باشند.

والدین مساوات طلب اعتقاد دارند که باید به کودکان حق انتخاب داد.در این خانواده ها کودکان یاد می گیرند که نظرات و اعتقاداتشان ارزشمند و محترم است.

برای دریافت مشاوره اختلافات زناشویی کلیک کنید.

قواعد ساده ای در این خانواده ها حاکم است که شکستن آن ها پیامدهای معقولی دارد و کودکان منطق زیربنایی قواعد حاکم بر خانواده را درک می کنند اما انعطاف پذیری نیز در قواعد وجود دارد.

مشاور خانواده در خرم آباد 

والدین سهل گیر،برخوردی محبت آمیز و توام با همدلی با فرزندانشان دارند و آن ها را تشویق می کنند.این والدین می توانند انگیزه های درونی کودکان مثل نیاز به پیشرفت را بیدار کنند.

در نتیجه می دانند که چگونه فرزندانشان را جهت حرکت در مسیر صحیح برانگیزند.والدین سهل گیر معمولا فرزندانشان را در ابراز وجود آزاد می گذارند تا بدینوسیله خلاقیت آن ها را پرورش دهند.

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان کلیک کنید.

شما ممکن است در هریک از این سبک های فرزندپروری نمرات متوسط تا بالا کسب کنید که نشان دهنده غلبه سبک های فرزندپروری مستبد،مساوات طلب یا سهل گیر در رفتار شماست.

یا ممکن است در هر سه سبک مذکور نمره بالا بگیرید.اگر این طور باشد خیلی خوب است و نشان می دهد که شما سبک های فرزندپروری متنوعی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد