خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در تهران منطقه 1

مشاوره خانواده در تهران منطقه 1

مشاوره خانواده در تهران منطقه 1

مشاوره خانواده در تهران منطقه 1 و اینکه اگر میخواهید فرزندانتان را درک کنید باید خانوده ی خود را بعنوان یک نظام در نظر بگیرید خانوده خواه متشکل از یک زن و شوهر و فرزندان آن ها باشد خواه(تک والدی)یا(چند نسلی)(گسترده)یک نظام است.
نه فقط مجموعه ای از افراد اگر در فرهنگ لغات به دنباله معنای واژه (نظام)بگردیدخواهید دید که یک نظام به معنای (گروهی از افراد و اشیا و… استکه با یکدیگر ارتباط متقابل دارند و به هموابسته اند و کلیت یکپارچه ای را تشکیل می دهند.

 

برای دریافت مشاوره خانواده رایگان با ما تماس حاصل فرمایید

به نظام هایی فکر کنید که در زندگی روزمره خود با آن ها مواجهید-حتی بدنتان هم که از بخش های متعددی تشکیل شده که با هم ارتباط متقابل دارند.یک نظام است-برای مثال اگر شما مبتلا به دیسک کمر باشید درد را در ران ها ساق و حتی کف پایتان حس میکنید وهیچ بخشی از بدن به تنهایی کار نمی کند کار مناسب یا نامسناسب حتی یک بخش از بدن بر تمامی آن تاثیر می گذارد.

مشاوره خانواده تلفنی در تهران منطقه 1

این مساله در مورد خانواده نیز مصداق دارد اگر مادر خانواده مبتلا به سرطان شود بیماری او یک مشکل شخصی به شمار نمی رود بلکه یک مشکل خانودگی تلقی می شود زیرا تمام خانواده را تحت تاثیر خود قرار می دهد.
اگر مشکلی برای هر یک از اعضای خانواده پیش آید خواه سرطان سو مصرف به مواد و اعتیاد بیماری مزمن و یا ناکامی در دستیابی به اهداف باشد.
در امان نخواهند ماند این رویداد ها تاثیری منفی بر فرایند اجتماعی شدن کودکان –یعنی توانایی آن ها در یادگیری مستقل شدن کنار اومدن با دیگران درک اهمیت قوانین و نیز پیشرفت تحصیلی و عزت نفس دارند. در صورت مشاوره میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد