خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در تبریز

مشاوره خانواده در تبریز

مشاوره خانواده در تبریز

مشاوره خانواده در تبریز :مشاوره خانواده همانند روان درمانی است که سعی بر این دارد تا با کنترل و کاهش اضطراب و استرس اعضای خانواده تعاملات و ارتباطات بین اعضای خانواده را بهبود بخشد و به خانواده گرما و طراوت خوشبختی را نشان دهد و دید هر یک از اعضای خانواده نسبت به خوشبختی و موفقیت باز کند.

مهمترین دلایلی که بین زن و شوهر بحث و جدال ایجاد می شود از بی توجهی زن و بی توجهی مرد نشات می گیرد.

ما در این بحث به طور خلاصه در مورد مشکل بی توجهی مردان نسبت همسر خود زندگی که زمینه ساز یکی از مهمترین دلایل  مشکلات زناشویی و خانوادگی می باشد توضیح می دهیم.

مشاوره خانواده در تبریز
مشاوره خانواده در تبریز

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های لازم به صورت تلفنی با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره خانواده تلفنی در تبریز

مشاوره حل بی توجهی مردان

بی توجهی مردان نسبت به ن و زندگی می تواند شور و عشق به زندگی را سرد کند.متاسفانه بسیاری از مردان ما درک صحیحی از علاقه ، احساات ، دلبستگی و روحیات همسر خود ندارند و به همبن دلیل از نظر احساسی و درک روحیات همسر خود فاصله ی زیادی دارند.متاسفانه بسیاری از مردان زندگی را تنها در کار کردن می بینند و آن قدر خود را در گیر کار می کنند که از همسر خود غافل می شوند،اما در این مورد بعضی از مواقع مقصر زن ها هستند.

چرا که بسیاری از زنان به دلیل چشم و هم چشمی توقعات فراتری از همسر خود دارند که همین کار ممکن است فاصله زیادی بین زن و شوهر ایجاد کند.در مورد علل های بی توچهی مردان می توانید اطلاعات کامل تر و جامع تری را بدست بیاورید.

شما می توانید برای حل این مشکلات با از مشاوره راهنمایی بگیرید. شما می توانید به صورت حضوری در تهران و یا تلفنی از سراسر کشور با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد