خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در بابلسر

مشاوره خانواده در بابلسر

مشاوره خانواده در بابلسر

مشاوره خانواده در بابلسر به چه صورت است؟

برای دریافت مشاوره خانواده در بابلسر به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته های قبل مطالبی در مورد مشاوره خانواده در متل قو ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی مشاوره خانواده در بابلسر بپردازیم.

مشاوره خانواده در کاشان

بیشتر مشکلاتی که والدین در خانواده های غیر سنتی با آن ها مواجه هستند شبیه مشکلاتی است که والدین خانواده های سنتی با آن ها مواجه اند.

بچه ها در هر شرایطی بچه اند و شما نباید فکر کنید که اگر به تنهایی تربیت فرزندانتان را به عهده گرفته اید یا همسری دارید که بود و نبودش فرقی نمی کند در چنین شرایطی شیوه ها و ابزارهای فرزندپروری و زندگی خانوادگی فرق می کند.در چنین شرایطی فقط مشکلات بیشتری وجود دارد و مشکلات بیشتر نیازمند ابزارهای بیشتری می باشند.

مشاور خانواده در بابلسر

اختلاف زناشویی حتی قبل از وقوع طلاق نیز بر کودکان تاثیرگذار است و ممکن است سبب بروز مشکلات رفتاری در آن ها شود.پس بهتر است در ابتدا به بررسی شرایط حاکم بر خانواده هایی بپردازیم که متاثر از طلاق و جدایی والدین هستند.

اگر از همسرتان جدا شده اید و به تنهایی از فرزندانتان نگهداری می کنیدیا اگر پس از جدایی مجددا ازدواج کرده اید و در حال حاضر عضوی از یک خانواده مختلط هستید بدانید که اساس زندگی فرزندانتان دستخوش آشفتگی و تزلزل است.

هر چند واکنش کودکان به مسائلی طلاق و جدایی و ازدواج مجدد،متفاوت است اما این مسائل از نظر روانی برای آن ها آسیب زا هستند و ممکن است سبب ترس و نگرانی شدید فرزندانتان از آینده شوند.

ممکن است نگران باشند که مبادا پدر یا مادرشان که حضانت آن ها را بر عهده دارند نیز رهایشان کنند و این مسئله ممکن است در قالب وابستگی شدید و یا پرخاشگری ناشی از خشم بروز کند.

با مشاوره خانواده مالیم گروه همراه باشید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد