خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در اهواز

مشاوره خانواده در اهواز

مشاوره خانواده در اهواز

مشاوره خانواده در اهواز : خانواده نظامیست که تمامی افراد در آن بر یک دیگر تاثیر  متقابل دارند. در زندگی پستی و بلندی های بسیاری وجود دارد.گاهی مشکلات به حدی می رسد که توان انتخاب راه درست را از ما می گیرد و گاهی هدف های بزرگی پیش رویمان وجود دارد که با انتخاب درست می توانیم پیشرفت خوبی داشته باشیم.

مشاوره خانواده و زوج درمانی

 

برای دریافت مشاوره خانواده با مرکز ما تماس حاصل فرمایید.

انسان باید در هر زمینه و قبل از انجام هر فعالیتی اطلاعات کاملی نسبت به آن داشته باشد اما در مواقعی فرد قدرت تصمیم گیری و انتخاب را ندارد و از انتخاب راه می ترسد و نیاز به یک راهنما و مشاوره دارد.

فرد می تواند نظرات خود و یک راهنما را با هم دیگر بررسی کند و در نتیجه یک تصمیم درست و عاقلانه بگیرد.یک مشاوره خوب مشکلات و افکار شما را به طوره جامع می بیند و می تواند تصمیم درستی را پیش روی شما بگذارد در حالی که ممکن است به علت درگیری ذهنی شما باعث شود تصمیم درستی را نگیرید.

مشاوره خانواده رایگان در اهواز

در این حالت و بسیاری از مواقع می توانید با مراجعه به یک مشاوره متخصص مشکل خود را حل کنید.اما امروزه به دلایل مختلفی مانند پرهزینه بودن مراجعه حضوری ، سختی رفت و آمد ، در دسترس نبودن یک مرکز مشاوره خوب در شهرستان و … نمی توانند مشکل خود را حل کنند.

هم وطنان ما می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن با مشاور مورد نظر خود تماس حاصل فرمایند.عزیزانی که در شهرستان اهواز زندگی می کنند برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانند با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایند.

برای تماس با مشاوران مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید. برای تماس از طریق تلفن همراه نیز می توانید از پکیج مشاوره ای مالیم استفاده کنید. برای دریافت راهنمایی های بیشتر نی توانید از طریق پنل پیامکی سوالات خود را بپرسید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد