خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده خوب در غرب تهران

مشاوره خانواده خوب در غرب تهران

مشاوره خانواده خوب در غرب تهران

مشاوره خانواده خوب در غرب تهران :مشاوره خانواده خوب در غرب تهران در تمام محدوده ها شامل شهرک غرب، سعادت آباد، مرزداران و صادقیه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. امروزه مشکلات در هر خانواده ای به چشم می خورد و نیاز به مشاوره خانواده بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی ما حس می شود.

در زندگی مشکلات کوچک و بزرگی وجود دارد اما بعضی وقت ها این مشکلات مانند کلاف کاموا چنان بهم گره می خورند که باز کردن این گره امکان پذیر نمی باشد و تمام افراد خانواده هم درگیر این مشکل می شوند، مشاوره خانواده با بررسی مشکلات و با ارائه ی راه حل های تخصصی و روانشناسی کمک میکند تا مشکلات را سریع تر حل کند.

مشاوره خانواده خوب در تهران ابتدا این مشکلات را شناسایی و ریشه یابی میکند، یعنی برای ریشه یابی مشکلات ابتدا از شناسایی و ارتباط اعضاء خانواده با یکدیگر شروع می کند، شاید این مشکل آنقدر هم بزرگ نبوده فقط به دلیل اینکه بدون تکنیک های روانشناسی و عدم آگاهی آن را حل کرده اند تبدیل به یک مشکل و معضل جدی تر شده است.

مشاور خانواده خوب در غرب تهران

مشاوره خانواده خوب در غرب تهران با مجموعه ای از تیم حرفه ای شامل روانشناسان و دکتران مشاوره، همچنین با برگزاری کلاس های مشاوره خانواده برای خانواده ها، ریشه یابی و شناسایی مشکلات، آزمون های فردی روانشناسی فردی و گروهی، آماده ی مشاوره به شما هموطنان عزیز می باشد.

برای مثال یکی از مشکلات زوج های جوان و خانواده ها عبور کردن از یک مشکل ساده می باشد. گاهی وقت ها صحبت کردن در یک موضوعی باعث به وجود آمدن اختلاف نظر ها و مخالفت ها می شود. که ممکن است یا با خشم و عصبانیت نظر خود را بگویند یا کلا از نظر و عقیده ی خود چشم پوشی کنند بنا براین طرف مقابل هم برای دفاع از خود، واکنش رفتار شما را نشان می دهد که به مرور زمان باعث سرد شدن روابط می شود.

یک مشاوره خوب در غرب تهران می تواند به شما تکنیک های مناسب برای داشتن یک زندگی خوب را آموزش دهد. مشاوران خانواده می گویند هیچ گاه از مشکلات فرار نکنید و به جای حل کردن یک مشکل، صورت مسئله را پاک نکنید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

 1. مرکز مشاوره خانواده در غرب تهران
  بهترین مرکز مشاوره خانواده
  مرکز خدمات روانشناسی
  برخی از خدمات این مرکز در زمینه مشاوره خانواده:
  . مشاوره پیش از ازدواج
  . زوج درمانی
  . خانواده درمانی
  . طلاق و شکست عاطفی.
  مهارتهای ارتباط موثر و مهارتهای فردی(افزایش اعتماد به نفس)
  کودک و نوجوان
  . مشکلات رفتاری
  . مشاوره تحصیلی و اختلالات یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد