خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده خوب در شرق تهران

مشاوره خانواده خوب در شرق تهران

مشاوره خانواده خوب در شرق تهران

مشاوره خانواده خوب در شرق تهران :مشاوره خانواده خوب در شرق تهران روز به روز در حال افزایش است و همه ی مراکز مشاوره در شرق تهران فعال می باشند. مشاوره خانواده خوب در شرق تهران شامل خدمات متنوعی اعم از: مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج ، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره طلاق، مشاوره رایگان و دارای صدها خدمات دیگر که آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خصوصیات یک مشاوره خانواده خوب

یک مشاوره خانواده خوب باید مراجعه کنندگان خود را دوست داشته باشد و با آن ها ارتباطی گرم و صمیمی برقرار کند تا شما به راحتی بتوانید در باره ی مشکلات زندگی خود صحبت کنید. مشاوره خانواده خوب باید یک فرد صبور و شنونده ی خوب برای شما باشد نه اینکه عجول و بی حوصله باشد.

مشاوره خانواده باید با شما صادق باشد و با اطمینان حرف های خود را بزند تا شما هم به مشاور اطمینان کنید و با او راحت باشید و احساس امنیت کنید.مشاوره خوب چنان باید از حرف ها ی خود مطمئن باشد که برای اثبات آن از معرفی کتاب ها و منابع روانشناسی به شما خود استفاده کند.

یک مشاوره خانواده خوب در تهران  هیچ گاه شما را برای اشتباهات و حتی بدترین کارها قضاوت و سرزنش نمی کند. مشاوره خانوده دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره می باشد و همیشه این مجوز را در مکانی از دفتر که برای همه قابل رویت باشد نصب می کند. هیچ کس در جلسات مشاوره خانواده نصیحت نمی شود.

مشاوره خانواده خوب در شرق تهران به شما کمک می کند تا راه حل های مشکلات خود را در کمترین زمان پیدا کنید. همچنین مشاوره خانواده خوب در شرق تهران با مجموعه ای از تیم حرفه ای شامل روانشناسان و دکتران مشاوره، و با برگزاری کلاس های مشاوره خانواده برای خانواده ها، ریشه یابی و شناسایی مشکلات، آزمون های فردی روانشناسی فردی و گروهی، آماده ی مشاوره به شما هموطنان عزیز می باشد.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد