خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده حضوری

مشاوره خانواده حضوری

مشاوره خانواده حضوری

مشاوره خانواده حضوری و مشاوره روابط زناشویی معمولا برای افراد مختلف جامعه این باور ایجاد شده است که مراجعه به مشاور امری ضروری نیست و تنها زمانی موثر است که مشکلات به درجه ای رسیده اند که خود فرد توانایی حل آن را ندارد و به بیان دیگر استفاده از مشاور را آخرین مرحله می دانند.

به این نکته باید اشاره شود که مشکلاتی که در ابتدا از نظر افراد ناچیز می باشد و شاید بی اهمیت باشد اگر به درستی مورد بررسی قرار نگیرد و راه حل برایشان پیدا نشود ممکن است زمینه ساز مشکلات بزرگتری شوند که برای رفع آنها فرد به زحمت بیفتد. پس بهتر است از همان ابتدا به فکر پیشگیری بوده و از به وجود آمدن مسائل و مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.

برای دریافت مشاوره مشکلات خانوادگی وارد صفحه شوید.

وجود اختلاف نظر در مسائل و موارد مختلف امری طبیعی است و در تمامی خانواده ها وجود دارد و این مسئله اصلا نگران کننده نمی باشد.

نکته مهم این است که زوجین بتوانند با راهکارهای مناسب نظرات خود را بیان کرده و در آخر تصمیم مشترکی بگیرند و بتوانند مشکلات خود را حل نمایند.در بعضی مواقع افراد در مسائلی به اتفاق نظر نمی رسند و نمی توانند تصمیم مشترکی بگیرند،این امر نیز نگران کننده نیست زیرا می توانند به راحتی با استفاده از راهنمایی افرادی که در آن زمینه تجربه دارند مشکل را حل نمایند.

مشاور خانواده خوب در تهران

این اختلاف نظر ها زمانی مشکل ساز می شود که طرفین سعی نمایند نظرات خود را به یکدیگر تحمیل نمایند همین امر موجب شکل گیری اختلاف بین دو طرف می شود و در این صورت نه تنها نمی توانند مشکل خود را حل کنند بلکه باعث ایجاد مشکل دیگری نیز شده اند.

در این زمان اگر افرادی مشاوره بگیرند که به خوبی آنها را راهنمایی نکنند نه تنها به راه حل مناسبی نمی رسند بلکه مشکلشان تشدید نیز می شود و ممکن است به زندگی مشترکشان آسیب های جدی وارد شود.

بهترین راه برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات بعدی استفاده از مشاوره خانواده حضوری  می باشد.

در این شرایط مشاور با توجه به صحبتهای طرفین و بدون جانب داری ، مشکلات را ریشه یابی کرده و راه حل مناسبی را به آنها پیشنهاد می کند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد