خانه / اخبار / مشاوره خانواده تورنتو

مشاوره خانواده تورنتو

مشاوره خانواده تورنتو

مشاوره خانواده تورنتو در مرکز مشاوره مالیم راه اندازی شده است برای افرادی که در خارج از کشور هستند.کشور کانادا یکی از کشور های است که شمار کثیری از ایرانی ها در این کشور زندگی می کنند و قطعا برای تمام ما در هر یکی از مراحل زندگی مشکلاتی پیش امده است.

خیلی از موارد باعث شده است که ما از درباره یکسری کار های اطافیان خود ناراحت شویم و این در افرادی که در خارج کشور هستند بیشتر هستش چون محیط غریبه و اثار روانی محیط بیشتر تاثیر میگذارد.

افرادی که در خارج کشور هستند مشکلات متفاوتی دارند که چون فرهنگ محیط در خارج کشور متفاوت است.و بعضی اوقات ما لگوهای رفتاری خود را به اشتباه از محیطی میگیریم که در ان هستم بدون انکه به شرایط خانوادگی و گذشته خود دقت داشته باشیم و با این کار باعث ازار و اذیت اطرافیان خود میشویم.

مشاوره خانواده در واتساپ

اما باید چه بکنیم!!!

بایستی با موضوعات به صورت یک مسله رفتار کنیم تا این مشکل را بتوانیم حل کنیم…

باید همیشه در نظر داشته باشیم که خصوصیات اخلاقی یک خانواده ایرانی هیچ  وقت قابل مقایسه نیست و مرکز مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان است تا به کمک شما بیاید و راه حلی برای مشکل به وجود امده شما در نظر بگیرد.

برای دریافت مشاوره خانواده کافی است از طریق واتس  آپ با مرکز مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

طریقه پرداخت:

مشکل خود را از طریق ID تلگرام @malimgroup    ارسال نمایید. دریافت لینک تلگرام (کلیک کنید) مرکز مشاوره مالیم گروه
منتظر پیام مشاوران ما باشید
حساب خود را شارژ نمایید یا مبلغ را به شماره کارت  1063  4562  0610  5047  بنام علی ناییج ( مرکز مشاوره مالیم ) واریز نمایید.
بعد به شماره ارسالی برای شما از طریق واتس آپ تماس حاصل فرمایید و با مشاوره وصل شوید.

در ضمن عزیزان می توانیم سوال و یا مشکل خود را در انتهای همین صفحه در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا مشاورین مرکز به شما پاسخ دهند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد