خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تهران

مشاوره خانواده تهران

مشاوره خانواده تهران

مشاوره خانواده تهران و بهترین مشاور ازدواج در تهران شاید بتوان مهم ترین نهاد یا بنیان یک جامعه را افرادی که در آن زندگی میکنند دانست و این امر بدیهی است که این افراد به نوعی با هم در تعامل بوده و با یکدیگر در ارتباط اند.

حال این ارتباط یا ضرفا دوستانه بوده و یا به صورت خانوادگی است.پس می توانیم مشاوره خانواده را مهم ترین اصل هر جامعه بدانیم ، پس می بایست برای رشد و ارتقا یک جامعه ابتدا باید به فکر سلامت و رشد خانواده های آن باشیم . معمولا زندگی های مشترک ابتدا با عشق و علاقه ی فراوان شروع می شود و مشکلات بزرگ و کوچکی که برای طرفین پیش می آید به دلیل همین عشق و علاقه ی شدید مهم به نظر نمی آید.

اما با گذشت مدتی افزایش اختلاف نظر ها در موارد گوناگون ممکن است باعث شود که مشکلاتی به وجود بیاید که باعث ایجاد اختلاف بین زوجین شود.البته این نکته نیز باید بیان شود که این اختلاف نظر و مشکلات در تمامی زندگی ها وجود دارد و نمی توان گفت که دو فرد در زندگی مشترک خود در تمامی موارد با یکدیگر نظرات مشترکی دارند،بلکه آنها می توانند به خوبی نظرات خود را بیان کرده و  به یک نقطه مشترک برسند و تصمیم مناسبی بگیرند.

بهترین مشاور ازدواج در تهران

اما در مواردی دیده می شود که طرفین نمی توانند در برخی موارد تصمیم مناسبی بگیرند و حتی ممکن است این اختلاف نظر کمی تشدید شود و شاید باعث مشکلات شدید تری هم بشود،در این زمان اگر آنها به خوبی راهنمایی نشوند و کسی در حل این مشکل به آنها کمکی نکند ممکن است زندگی مشترکشان دچار آسیب های جبران ناپذیری شود.

برای دریافت مشاوره پیش از ازدواج وارد صفحه شوید.

به همین دلیل پیشنهاد می شود در زمان هایی که افراد احساس می کنند قادر به تصمیم گیری درست نیستند ، از افرادی راهنمایی بگیرند که مطمئن باشند بهترین راه را به آنها پیشنهاد خواهند کرد. امری که بسیار مشاهده می شود اکثرا در این زمان زوجین از پدر و مادر خود راهنمایی می گیرند.

این امر در تمامی موارد گزینه ی مناسبی نیست زیرا ممکن است جانب داری بی مورد که از روی علاقه و دلسوزی است مشکل آنها را تشدید کند.پیشنهاد ما این است که در این موارد از افرادی کمک بگیرید که بدون جانب داری ابتدا ریشه مشکلات شما را پیدا کند و با توجه به نظرات دو طرف راه مناسبی برای حل آن پیدا کند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد